همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
چرخش اتوماتیک انعطاف پذیر اتومبیل گردان فولاد ضد زنگ بادوام برای فروشگاه ها ، سوپرمارکت
| اندازه محصول: | قطر: قطب اصلی: Φ168mm ارتفاع: 1000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | دروازه مانع نوسان خودکار ستون ها |
دروازه سد تاب نوسان استیل ضد زنگ RS485 دروازه سد تورنستیل بندر
| اندازه محصول: | 380 (L) * 280 (W) * 1000 (H) (MM) |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | دروازه مانع نوسان اتوماتیک پل |
NFC Reader Swing Barrier Turnstile Bank Office Metro Supermarket Swing Gate
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
فولاد ضد زنگ قابل تنظیم آرم ویژه دو طرفه دروازه مانع چرخش / تورنستیل اتوماتیک
| وزن ناخالص: | 50 کیلوگرم در مجموعه |
|---|---|
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
| اندازه محصول: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
فولاد ضد زنگ برس تمام قد دروازه Qr کد اسکنر مدیریت کانال عابر پیاده
| اندازه محصول: | 150 (ل)* 135 (w)* 225 (ساعت) سانتی متر |
|---|---|
| کاربرد: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
| عرض عبور: | 60 سانتی متر (یا سفارشی) |
304 فولاد ضد زنگ فلپ بال جمع شونده دروازه سد عابر پیاده / درب ورودی
| نام محصول: | 304 درب ورودی فلپ جمع شونده از جنس استنلس استیل جهت مزاحمت برای دفتر |
|---|---|
| ولتاژ کاری:: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
| سرعت ترانزیت: | 30-40 نفر در دقیقه |
فولاد ضد زنگ 304 304 دروازه مانع چرخش اتوماتیک کامل اتوماتیک
| نام محصول: | Swing Barrier Gate / Swing Bar Turning |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
فولاد ضد زنگ اتوماتیک فلپ مانع گردشی با سرعت بالا Rfid با خواننده های اثر انگشت
| منبع تغذیه: | AC220V/110V،50/60Hz |
|---|---|
| تایپ کنید: | تک هسته ای و دو هسته ای |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
دروازه مانع چرخشی 304 استیل ضد زنگ برای مترو فرودگاه
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
سیستم های کنترل دسترسی ورودی دروازه سد ورودی اتوماتیک برای برق استاتیک
| مصالح ساختمانی: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذر: | ≤600 میلی متر |
| سیگنال خروجی: | سیگنال رله استاندارد |

