همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
316/304 دسترسی به فولاد ضد زنگ تورنستیل تمام قد برای زندان ، بانک ، سایت ساختمانی
| اندازه: | 2060 میلی متر * W1200 میلی متر * H2300 میلی متر (می تواند اندازه سفارشی باشد) |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بسته بندی: | 4 بسته، 10 CBM |
گذرگاه فولاد ضد زنگ تورنستیل تمام قد با ورودی اضطراری
| اندازه محصول: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | گردان با دسترسی دوگانه با امنیت بالا |
عملکرد زنگ اسلحه سه پایه اثر انگشت کارت IC بیومتریک را تغییر می دهد
| کاربرد: | استادیوم ، منطقه پولیک ، پارک ، ساختمان اداری ، باشگاه و غیره |
|---|---|
| نام محصول: | عملکرد زنگ هشدار دروازه گردان بازوهای سه پایه اثر انگشت کارت بیومتریک بی سیم برای ساخت |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 316 فولاد ضد زنگ |
304 فولاد ضد زنگ Esd عابر پیاده عابر پیاده هوشمند
| نام محصول: | چرخ دستی Esd Barrier |
|---|---|
| مانیتور: | 8 اینچ |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
گردشگر اثر انگشت تشخیص چهره کد QR ورودی در فضای باز
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
گردان هوشمند عابر پیاده Esd 304 استیل ضد زنگ
| نام محصول: | تورنستیله فلپ Esd |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| طول بازو: | 51 سانتی متر |
درب گردان امنیتی از جنس استنلس استیل
| درخواست: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| ابعاد: | 1400 * 300 * 1000 میلی متر |
| منبع برق: | AC100V-240V |
304 فولاد ضد زنگ کل ارتفاع دروازه چرخ دار یک گذرگاه با اسکنر بارکد
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching power supply: | AC220±10%V 50Hz or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
دستگاه ورودی یکپارچه Tripet Turnstile Gate DC Brushless Card
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| برنامه: | شرکت، هتل، فرودگاه |
| ODM/OEM: | پذیرفته شد |

