همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
درب کشویی عمودی با سرعت بالا با 0.2s مانع زمان باز / بسته شدن محافظت IP54 و ساخت فولاد ضد زنگ 304
| کنترل دسترسی: | کارت RFID ، کد QR |
|---|---|
| سرعت مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 ، TCP/IP |
ورودی دفتر 304 فولاد ضد زنگ اتوماتیک امنیت بالا کنترل دسترسی عابرین پیاده
| بعد: | 1400*120*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | صفحه نمایش LCD نمایشگر صورت |
| عرض خط: | 55-130 سانتی متر |
رنگ با کیفیت بالا 304 فولاد ضد زنگ ضد زنگ کودکان Swing Barrier Gates Customizd Logo Color موجود است
| اندازه محصول: | 1200*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه های مانع چرخش کودکان |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
استاندارد CE مورد تایید CE فولاد ضد زنگ RFID دسترسی نوسانی دروازه مانع سرعت بالا استاندارد
| کاربرد: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1400 * 300 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
دروازه ی خنثی از فولاد ضد زنگ 304 120x30x100 سانتی متر ضد آب اتوماتیک
| بعد: | 120 * 30 * 100 سانتی متر |
|---|---|
| نوع: | دستی/نیمه اتوماتیک/خودکار کامل |
| سازگار: | بارکد RFID/اثر انگشت/سکه/QR |
در فضای باز محافظ محافظ محافظ محافظ محافظ
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| ضخامت دیوار: | فولاد ضد زنگ 1.0 میلی متر |
| روکش دیوار: | تخته سه لا 15 میلی متری |
دروازه گردان امنیتی مستطیلی فولادی ضد زنگ دو جهته برای داخل / خارج از منزل
| رنگ: | نقره |
|---|---|
| جهت باز کردن: | دو جهته |
| زنگ خطر. هشدار: | آره |
فولاد ضد زنگ 304/316 RFID Turnstile Gate 30 - 40 نفر در دقیقه با موتور براشلس DC
| نام: | دروازه چرخشی سه پایه |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC110~240 V |
| سطح حفاظت: | IP54 |
304 استانداردی فولاد ضد زنگ سفارشی OEM دروازه عبور امنیتی امنیتی بالا دروازه ی تک برای مردم
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID |
|---|---|
| مانع باز/بسته شدن: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | TCP/IP |
بازوی چرخان سه پایه سه پایه پیاده رو RFID Turnstile Gate ، عملکرد هشدار ضد عجله
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه سه پایه رقابتی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 300 * 980mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |

