همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
امنیت بالا تشخیص چهره دروازه موانع سوئیچ سرعت بالا فولاد ضد زنگ 304
| فرکانس: | 50 هرتز یا 60 هرتز |
|---|---|
| رطوبت: | 0-95٪ |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
بند مچی / تست کننده کفش ESD با صفحه LCD ، تورنستیل اتوماتیک ، کارت خوان
| بعد پدال: | (W)400mmx(L)420mmx(H)20mm |
|---|---|
| تنظیم کفش راست: | 750kΩ-35MΩ |
| ابعاد ابزار: | (W)166mmx(L)96mmx(H)40mm |
تراکتورهای منحصر به فرد از جنس استنلس استیل ، دروازه پیچ و مهره عابر پیاده ضد وارونه
| نام محصول: | به تورنستیله سه پایه دسترسی پیدا کنید |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*990 میلی متر |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
فولاد ضد زنگ دروازه محافظ گردان اثر انگشت در برابر سرقت با دوام در فضای باز 304
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| سازگار: | نرم افزار و سیستم کنترل اثر انگشت |
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
دروازه سد فلپ جمع شونده از جنس استنلس استیل ، تورنستیل چرخان کنترل چند دسترسی دو جهته
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه 304 SUS |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 980mm |
مانع دروازه سرعتی سه پایه فولادی ضد زنگ برای لابی عمومی
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
مکانیزم دروازه مانع فلپ برقی دروازه گردان کنترل دسترسی از جنس استنلس استیل RFID
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
درب گردان عابر پیاده دو بال داخلی/خارج از جنس فولاد ضد زنگ با عرض 900 میلی متر
| مسیر: | گردان دو بال 900 میلی متری |
|---|---|
| گارانتی: | 1 سال |
| تایپ کنید: | نیمه اتوماتیک / تمام اتوماتیک / دستی |
کنترل دسترسی تمام ارتفاع چرخ دنده هوشمند شمارش فولاد ضد زنگ برای ایستگاه اتوبوس
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
بازوی درزدار فولاد ضد زنگ ورودی دفتر تورنستیل RFID با عرض عبور 600 میلی متر
| نام محصول: | 304 Sus Tripiod Turnstile |
|---|---|
| برنامه: | داخلی خارجی |
| تایپ کنید: | دروازه گردان یک دستی |

