همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
مترو بالا ترافیک جریان فلپ مانع دروازه 304 فولاد ضد زنگ تک یا دو هسته
| نام محصول: | مانع فلپ، تورنستیله نوع فلپ |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
دروازه سد فلپ دو طرفه از جنس استنلس استیل کمر ، مانع فلپ اتوماتیک RFID
| نام محصول: | 304 دروازه سد فلپ استنلس استیل |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 980mm |
سیستم های دروازه خودکار اثر انگشت
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مواد مسکن: | استاندارد داخلی 304# فولاد ضد زنگ |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
سفارشی شده OEM امنیت دروازه Turnstile تنها دروازه 304 فولاد ضد زنگ استاندارد
| CE: | تصویب شده |
|---|---|
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
| بعد: | قطر قطب 168mm، ارتفاع 1050mm |
درب عمودی امنیتی دروازه RFID کارت باز کارگو درب سفارشی فولاد ضد زنگ
| CE: | تصویب شده |
|---|---|
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
| بعد: | قطر قطب 168mm، ارتفاع 1050mm |
Pedestrian RS485 Security Flap Barrier Barrier Turnstile، 304 # Stainless Steel Gate Barrier System
| نام: | مانع تورنستیله فلپ امنیتی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400/1200*280*980 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1480/1280*370*1070 میلی متر |
بند مچی ضد استاتیک مچ بند ESD با کنترل دسترسی نرم افزار کارت اچ آی وی
| نظارت: | 8 اینچ |
|---|---|
| لوازم جانبی: | مچ بند، کفش راست و چپ |
| نرم افزار کنترل: | موجود است |
گواهینامه CE چرخش دستی کنترل دسترسی اثر انگشت فولادی ضد زنگ دو طرفه
| دمای کاری: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS485/TCP/IP |
| بعد: | 1200 * 300 * 1000 (میلی متر) |
کارت خوان RFID اثر انگشت Swing Barrier Gate برای اقامت و ساختمان اداری
| نام محصول: | دروازه مانع چرخش با کارت خوان RFID اثر انگشت برای اقامت و ساختمان اداری |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
درب بررسیکننده ESD ایمنی الکتریکی
| اندازه صفحه نمایش: | 8 اینچ |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220 /110 V (AC) |
| ارتباط: | RS485 |

