همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
IP54 اثر انگشت استریپود چرخ دار
| نام محصول: | چرخ دنده ی سه پایه ی اثر انگشت |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*980mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
تورنستیل الکترونیکی تمام قد الکترونیکی با هزینه کم ، سیستم های امنیتی تورنستیل اندازه سفارشی
| اندازه: | 1630 (ل) * 1500 (w) * 2300 (ساعت) میلی متر (می تواند اندازه سفارشی باشد) |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| بسته بندی: | بسته جعبه ، 7cbm |
1630 * 1500 * 2300 میلی متر دروازه تک تورنستیل / SS Bi - تورنستیل جهت دار
| اندازه محصول: | 1630*1500*2300 میلی متر (MM) |
|---|---|
| بسته بندی: | 3 بسته، 7CBM |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
دسترسی تورنستیل اتوماتیک RS485 برای زندانها / بازار / هتل / دولت
| اندازه محصول: | 1630 (ل) * 1500 (w) * 2300 (ساعت) میلی متر یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| بسته بندی: | 3 بسته، 7CBM |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
3 میلیون بار سیستم اتوماتیک تورنستیل ، گیت دسترسی با دوام امنیتی
| کاربرد: | ورزشگاه، منطقه پولیک، پارک، ساختمان اداری، باشگاه و غیره |
|---|---|
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم |
تورنستیل چرخشی شکل قایق با امنیت بالا با سیستم های کنترل دسترسی RFID
| نام محصول: | چرخ تاب با امنیت بالا |
|---|---|
| وزن: | NW 90kg/pc |
| اندازه: | 1400*250*1000 میلی متر |
دور چرخشی نوری اتوماتیک سنگین چرخشی سرعت دروازه برای صحنه های بالا
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
ساختمان اداری QR Code Turnstile NFC Card Reader Swing Turnstile Gate
| اندازه: | 1400*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
600-900mm Lane Custom Face Recognition Turnstile برای کاربردهای داخلی و خارجی
| درخواست: | درونی بیرونی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304/316 |
| نوع: | نیمه اتوماتیک / تمام اتوماتیک / دستی |
نیمه اتوماتیک کمر بالا استریپد دروازه چرخ دار
| نام محصول: | گردان کنترل دسترسی سه پایه |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*990mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |

