همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
Prestige QR / بارکد اسکنر Turnstile
| نام محصول: | دروازه کنترل دسترسی QR / بارکد |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200*280*980mm |
توالت های عمومی سکه های گردان تمام قد SUS304 Bi Directional کار می کنند
| رنگ: | فولاد ضد زنگ برش شده / پوشش پودری |
|---|---|
| عرض عبور: | 600 میلی متر |
| تایپ کنید: | کنترل دستی یا اتوماتیک |
تورنستیل سه پایه سه پایه عمودی فولاد ضد زنگ 304 با کارت خوان Mifare
| نام محصول: | گردان سه پایه قابل حمل |
|---|---|
| اندازه: | 430*280*990 میلی متر |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
دروازه تورنستیل سه پایه فولاد ضد زنگ هوشمند 3 بازو برای ترافیک / ساختمان اداری
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه سه پایه کنترل دسترسی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
دو طرفه تمام مکانیکی الکتریکی سه پایه تورنستیل دروازه برای ایستگاه مدرسه منظره
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه سه پایه کنترل دسترسی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
پهنای LANE سفارشی 600-900mm تشخیص چهره نیمه اتوماتیک چرخ دار با ابعاد 1200*280*1000mm
| تضمین: | 1 سال |
|---|---|
| مسیر: | عرض 600-900 میلی متر سفارشی |
| نوع: | نیمه اتوماتیک / تمام اتوماتیک / دستی |
چرخ دنده 600-900mm برای دسترسی امن
| نوع: | نیمه اتوماتیک / تمام اتوماتیک / دستی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304/316 |
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر یا سفارشی |
304 ضدزنگ شوک هیدرولیکی دروازه تورنسیستل سه پایه فولاد ضد زنگ هوشمند
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 980mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
اثر انگشت ESD بارکد شناسه / کارت دسترسی IC کنترل دستی Rfid Tripod Turnstile برای ایستگاه مترو
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه سه پایه کنترل دسترسی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
گردش هوشمند از طریق یک تورنستیل یک بازو ، تورنستیل کامل اتوماتیک برای بانک
| کاربرد: | داخلی خارجی |
|---|---|
| تایپ کنید: | دروازه گردان یک بازو |
| اندازه محصول: | 1200 میلی متر (L) * 165 میلی متر (W) * 1000 میلی متر (H) |

