همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
فولاد ضد زنگ هوشمند دروازه سد ورودی و خروجی اتوماتیک
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
فولاد ضد زنگ دروازه مانع بازوی بازدارنده چرخشی گرداننده چرخشی کامل RFID برای مدرسه / کتابخانه / تئاتر
| اندازه محصول: | 1200 میلی متر (L) * 165 میلی متر (W) * 1000 میلی متر (H) |
|---|---|
| تایپ کنید: | بازوی کنترل خودکار کنترل دستی |
| اندازه محصول درگاه ارتباطی: | RS485 ، TCP / IP |
خوانندگان RFID / 2D فولاد ضد زنگ تورنستیل تمام بدنه درب بای پس قفل مغناطیسی گسترده
| کاربرد: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 3100*1400*2250 میلی متر (MM) |
| مادی: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
فولاد ضد زنگ فشار درب اتوماتیک تورنستیل چرخشی تمام بدنه مکانیکی
| گواهی: | CE |
|---|---|
| برنامه: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
| منبع تغذیه: | AC220V/110V |
IP62 درب ورودی کنترل دسترسی ضد زنگ در فضای باز از جنس استیل ضد زنگ با ارتفاع کامل
| اندازه محصول: | 1500 * 1350 * 2260 میلی متر یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| تایپ کنید: | گردان دسترسی دوگانه با ارتفاع کامل |
چرخشی دور کمر بلند چرخشی بازوی گردان ESD سه پایه SUS 304 فولاد ضد زنگ
| وزن خالص: | 45 کیلوگرم |
|---|---|
| کارت کشویی: | اختیاری |
| مواد مسکن: | 304 چرخشی عمودی از جنس استنلس استیل |
دروازه گردان گردان دو طرفه از جنس استنلس استیل 304 برای عموم
| نام محصول: | دروازه تورنستیله تشخیص چهره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 / 1400 * 280 * 1000 میلی متر |
| کاربرد: | داخلی خارجی |
دروازه بازوی بازوی تمام اتوماتیک فلزی 304 ضد زنگ برای معلولین
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
CE تصویب شده موانع ضد عجله فلپ 304 فولاد ضد زنگ TCTP / IP ، RS485
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
فولاد ضد زنگ دروازه گردشی کامل با امنیت مکانیکی با مدیریت مکانیکی الکتریکی
| برنامه: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1630*1500*2300 میلی متر (MM) |
| بسته: | 3 بسته، 7CBM |

