همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
ساختمان اداری QR Code Turnstile NFC Card Reader Swing Turnstile Gate
| اندازه: | 1400*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
دروازه خنثی سوئیچ ضد آب در فضای باز با خواننده کد QR RS485 پورت TCP / IP
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
درب عمودی امنیتی دروازه RFID کارت باز کارگو درب سفارشی فولاد ضد زنگ
| CE: | تصویب شده |
|---|---|
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
| بعد: | قطر قطب 168mm، ارتفاع 1050mm |
دفتر سوئیچ دروازه چرخدستی تشخیص چهره سیستم کنترل دسترسی دروازه مانع سوئیچ
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1400 * W120 * H1000 میلی متر |
دروازه تورنستیل تابش حرارتی نوری 900 میلی متر برای سالن بدن سازی
| دمای عملیاتی: | -45 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
| تایپ کنید: | کاملاً اتوماتیک |
کارت خوان کارت گرافیکی Esd RS485 SUS304 90 سانتی متر Arm Swing Turningtile Gate
| اندازه محصول: | 420*330*1000 میلی متر |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| طول بازوی تکان دهنده: | 30-90 سانتی متر |
درب مانع نوسانی با تشخیص چهره RFID پایگاه داده 20K DC12V 5W
| رابط ارتباطی: | Rs232 ، RS485 |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2s |
| نوع کنترل دسترسی: | تشخیص چهره ، کارت RFID |
سرعت موانع حرکت دروازه تولید فروشگاه موانع سوئیچ پشتیبانی 600mm عرض درب فلپ کنترل دسترسی
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID |
|---|---|
| زمان باز/بسته: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | TCP/IP |
سیستم دسترسی خودکار برای مترو متشکل از آشکارساز امنیتی دروازه گردشی فلزی Swing
| اندازه شکل درب تشخیص فلز: | 2220 H × 820 W × 550 (عمیق) (میلی متر) |
|---|---|
| نرخ عبور: | بیش از 60 نفر/هر دقیقه |
| برنامه: | سرپوشیده یا فضای باز (مورد ضد آب) |
درب گردان امنیتی از جنس استنلس استیل
| درخواست: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| ابعاد: | 1400 * 300 * 1000 میلی متر |
| منبع برق: | AC100V-240V |

