همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
دروازه ی باریک 304 فولاد ضد زنگ با 0.2 ثانیه زمان باز کردن/بستن و ارتباطات RS485
| Access control: | QR Code, IC Card |
|---|---|
| Open/close time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
کنترل از راه دور امنیتی درب ورودی دفتر سفارشی سازی لوگو قیمت مانع نوسان
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
درب گردان دروازه گردان سه پایه نوری در کنترل عابر پیاده سرور
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
|---|---|
| زمان باز / بسته شدن: | 0.2 ثانیه |
| عرض گذرگاه: | 600 میلی متر |
کنترل دسترسی 2.2 متر چرخش مانع دروازه مانع چرخش نیم قد گردان
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 متر |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
درب بازدارنده چرخشی تشخیص چهره اپتیکال ضد له شدن برای توالت
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
درب گردان کشویی با ارتفاع نیم ارتفاع با کد QR / کنترل دسترسی RFID
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
مکانیزم دروازه مانع فلپ برقی دروازه گردان کنترل دسترسی از جنس استنلس استیل RFID
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
90 سانتي متري دروازه گيرنده با کنترل دسترسي بيومتريک
| سرعت لغزش: | 0.6 ثانیه |
|---|---|
| منبع برق: | 100-240 ولت متناوب |
| عرض خط: | 90 سانتی متر (یا 120 سانتی متر 90 سفارشی) |
ورودی دفتر 304 فولاد ضد زنگ اتوماتیک امنیت بالا کنترل دسترسی عابرین پیاده
| بعد: | 1400*120*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | صفحه نمایش LCD نمایشگر صورت |
| عرض خط: | 55-130 سانتی متر |
سه پایه سه پایه بازوی دروازه ای با اثر انگشت بارکد خوان RFID و ESD
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| محیط کار: | محیط کار: داخل/خارج (با چادر بالای سر) -10℃ تا 70℃ |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه از |

