همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
دروازه مانع چرخشی چرخشی تشخیص چهره ورودی با سیستم کنترل دسترسی ESD
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 متر |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
دروازه مانع خروج اضطراری باشگاه با تشخیص اثر انگشت
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 180 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
هتل شناسايي چهره دروازه ي سنگر دو طرفه دروازه ي ورودي با کد نوار
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
60 سانتی متر Lane RS232 دروازه مانع کننده فلپ تشخیص چهره
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
|---|---|
| سرعت عبور: | ۴۰ نفر/دقیقه |
| عرض دسترسی: | 60،90 سانتی متر یا سفارشی ساخته شده است |
گردان های نوری با ایمنی بالا با قابلیت تشخیص چهره کنترل دسترسی چرخشی دروازه مانع
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
درب گردان کشویی با لوگوی OEM / درب باشگاه با کد QR و NFC / دروازه مانع نوسانی امنیتی برای لابی عمومی
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 ، TCP/IP |
| جهت عملیاتی: | 1 طرفه |
دروازه مانع چرخشی 304 استیل ضد زنگ برای مترو فرودگاه
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
دماسنج تشخیص چهره در فضای باز موانع بازوی چرخش مادون قرمز
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
درب شیشه ای چرخش اثر انگشت شیشه ای درب بازدارنده فلت با ارتفاع فلپ
| عرض خط: | 60،90،110 سانتی متر یا موارد دیگر |
|---|---|
| سرعت عبور: | 45 نفر در دقیقه |
| استفاده: | مرکز ایستگاه مترو |
دروازه دورپردازی امنیتی نیمه ارتفاعی با حفاظت IP54 30-40 نفر / دقیقه و عرض عبور 550mm-600mm
| عرض عبور: | 550mm-600mm |
|---|---|
| سرعت پاس: | 30-40 نفر در دقیقه |
| منبع تغذیه: | 220/110+ 10% ولت (AC) |

