همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
کنترل دسترسی خودکار دروازه ورودی سوپرمارکت متحرک 600-900 میلی متر عرض عبور
| ماده قطبی: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی تک قطبی |
| مکانیزم: | موتور براشلس / سروو موتور |
Anti tail Security RFID Reader Pedestrian Flap Barrier ، تورن تراکتور الکترونیکی برای پاساژ ساختمان
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
درب فلپ استیل ضد زنگ چین قیمت کارخانه سازنده با نویز کم مچ بند حرارتی قابل چاپ nfc تورنی
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
کنترل دسترسی دسترسی درب ایمنی اثر انگشت دور کمر دور بالا High Reader کد RFID Reader
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| عرض عبور: | 60 ، 90،100 سانتی متر یا بیشتر |
| گارانتی: | 1 سال |
Zkteco Thermal Measurement IR Sensor Swing Barrier Gate
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
گردان تمام اتوماتیک RFID 90 سانتی متر عرض برای امنیت
| اندازه: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | < 40 نفر در دقیقه |
| عرض دسترسی: | 60،90 سانتی متر یا بیشتر، می تواند سفارشی ساخته شود |
درب چرخشی سریع درب نوری Speedlane با سرعت بالا و با شیشه کشویی LED قابل مشاهده
| ارتفاع نرده شیشه ای: | 1.8 متر، 1.4 متر، 1.2 متر، کمتر از 1 متر |
|---|---|
| تایپ کنید: | دروازه با سرعت بالا به سبک کشویی |
| برنامه: | فرودگاه، دفتر، هتل، ورودی بیمارستان |
کارت خوان RFID گرداننده چرخشی RF سوئیچ دارای سنسور IR
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*300*1000 میلی متر |
| وزن خالص: | 75 کیلوگرم |
سه راهی گذرگاه سه پایه تورنستیل گیت حضور بیومتریک حضور همزمان دو طرفه
| نام محصول: | نیمه خودکار یا کاملاً خودکار Type Turnstile |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
رابط ارتباطی اثرانگشت RS485 سیستم دروازه اتوماتیک فولاد ضد زنگ
| ماده قطبی: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی تک قطبی |
| مکانیزم: | موتور براشلس / سروو موتور |

