همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
مکانیزم کد HS تورنستیل بازوی سه پایه بازوی قطره ای با کارت خوان های Rfid
| نام محصول: | نیمه خودکار یا کاملاً خودکار Type Turnstile |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
دروازه تاب چرخشی امنیتی مدرسه
| کاربرد: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1400 * 65 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
سفارشی شده OEM امنیت دروازه Turnstile تنها دروازه 304 فولاد ضد زنگ استاندارد
| CE: | تصویب شده |
|---|---|
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
| بعد: | قطر قطب 168mm، ارتفاع 1050mm |
کارت RFID ورودی خودکار قطار تورنستیله برقی دروازه مانع برای مکان ورزشی
| CE: | تصویب شده |
|---|---|
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
| بعد: | قطر قطب 168mm، ارتفاع 1050mm |
کنترل جمعیت، گذرنامه، اسکن، گیت
| عرض خط: | 60،90،110 سانتی متر یا موارد دیگر |
|---|---|
| سرعت عبور: | 45 نفر در دقیقه |
| استفاده: | مرکز ایستگاه مترو |
سفارشی کردن OEM ODM Security Turnstile Gate Speed Swing Turnstile Gate for Gym Cinema School
| گواهی: | CE |
|---|---|
| اندازه: | L1500*W120*H1000mm |
| برنامه: | فرودگاه، دفتر، هتل، ورودی بیمارستان |
ترمینال تشخیص چهره کنترل دسترسی دروازه گردان عابر پیاده با سرعت بالا
| درخواست: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| ابعاد: | 1400 * 180 * 1000 میلی متر |
| منبع برق: | AC100V-240V |
دروازه مانع چرخشی شیشه ای سرعت بالا با سیستم تشخیص چهره ضد پرش
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
دروازه ی شناور و ضد آب برای مسکونی دروازه ی محافظ RFID برای باشگاه
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
پایه پایه 1.5 متری راهبند چرخشی RS485 304 فولاد ضد زنگ
| اندازه محصول: | 280*330*1500 میلی متر |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| طول بازوی تکان دهنده: | 30-90 سانتی متر |

