همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
گردان هوشمند عابر پیاده Esd 304 استیل ضد زنگ
| نام محصول: | تورنستیله فلپ Esd |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| طول بازو: | 51 سانتی متر |
هشدار تایید شده دروازه سد دریچه جمع شونده ، مانع کنترل دسترسی با سنسور IR
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200/1400 * 280 * 990 میلیمتر |
| اندازه بسته: | 1280/1480 * 370 * 1070 میلی متر |
ایستاده فلزیاب اتوماتیک فلپ مانع دروازه Rfid کارت خوان امنیت فلزیاب
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
دروازه حفاظتی گردان کودکستان گلدانتل دروازه امنیتی کنترل دسترسی
| نام ماده: | کنترل دسترسی تورنستیله مهد کودک |
|---|---|
| درخواست: | داخلی خارجی |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
سیستم کنترل دسترسی گردان ESD سه پایه با پدال پا و کامپیوتر 8 اینچی ESD Teste Gates
| نام محصول: | تورنستیله سه پایه Esd |
|---|---|
| نظارت کنید: | 8 اینچ |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
گیت گردان کنترل تردد عابر پیاده SUS304
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
در فضای باز فلپ مانع دروازه کشویی کارت بارکد استادیوم عملکرد ضد دام
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
تورنستیل فلپ هوشمند دو جهته فلپ دروازه ایمنی با ارتفاع نیمه بلند با سیستم ورودی درب Rfid
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
مادون قرمز به طور خودکار بارکد خوان مکانیزم گردان چرخش مانع دروازه پنهان برای دسترسی دانش آموز
| اندازه محصول: | 1.5*1.5*2.4 متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد |
| طول عمر: | بیش از 15 سال |
دسترسی پاساژ دروازه سد چرخش اتوماتیک امنیتی برای ایستگاه / استادیوم / دانشگاه مترو
| نام محصول: | دروازه مانع تاب |
|---|---|
| نوع: | تمام اتوماتیک |
| اندازه محصول: | 1400*200*1000 میلی متر |

