همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
Biometric Scanner SS دو کانال Speedlane Turnstile Gate
| نوع: | هسته تک هسته ای و دو هسته ای ، دروازه SPPed High |
|---|---|
| گواهی: | CE |
| ضمانت: | یک سال |
Pedestrian RS485 Security Flap Barrier Barrier Turnstile، 304 # Stainless Steel Gate Barrier System
| نام: | مانع تورنستیله فلپ امنیتی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400/1200*280*980 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1480/1280*370*1070 میلی متر |
کارت هوشمند چرخش اتوماتیک استوانه ای تشخیص چهره برای فرودگاه دفتر
| ارتباط: | RS485 یا TCP/IP |
|---|---|
| ماده قطبی: | فولاد ضد زنگ 304 |
| وزن: | 30 کیلوگرم |
دروازه تورنستیله فلپ امنیتی با سرعت سریع با تشخیص چهره / کنترل دسترسی RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
سیستم تشخیص چهره کامل قد سروو Slim Barrier Gate Gym
| تایپ کنید: | هسته تک هسته ای و دو هسته ای ، دروازه SPPed High |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS485 / سیگنال رله |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
304 استانداردی فولاد ضد زنگ سفارشی OEM دروازه عبور امنیتی امنیتی بالا دروازه ی تک برای مردم
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID |
|---|---|
| مانع باز/بسته شدن: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | TCP/IP |
کنترل دسترسی بیومتریک فلپ ، دروازه مانع اتوماتیک برای کتابخانه / تئاتر
| نام: | دروازه مانع برای کتابخانه |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400/1200*280*980 میلی متر |
| اندازه بسته: | 1480/1280*370*1070 میلی متر |
کمر بالا سه بازوی غلتکی دروازه سه پایه دروازه گردان برای کنترل دسترسی عابر پیاده
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
دروازه مانع گردان تشخیص چهره
| نام مورد: | دروازه مانع گردان تشخیص چهره |
|---|---|
| برنامه: | داخلی و خارجی |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
نگهداری بادوام درب گردان با سرعت 0.3 ثانیه با نور LED
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*300*1000 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |

