همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
TCP IP فلپ مانع دروازه دور کمر دو طرفه چرخش گردن فولاد ضد زنگ
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
نیم قفل امنیتی قابل حمل Turnstile Gate Lock 304 SS با گیرنده سکه های RFID
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
سنسور مادون قرمز دروازه سد فلپ تورنستیل با عملکرد ضد فشار / دم / تجزیه مجدد هوشمند
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
بازوی درزدار فولاد ضد زنگ ورودی دفتر تورنستیل RFID با عرض عبور 600 میلی متر
| نام محصول: | 304 Sus Tripiod Turnstile |
|---|---|
| برنامه: | داخلی خارجی |
| تایپ کنید: | دروازه گردان یک دستی |
گردان شیشه ای با سرعت کار بالا و امنیت شیک گردان شیشه ای برای خدمات عمومی
| نام محصول: | 304 دروازه Turnstile Speed Speed |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400*310*1000mm |
| اندازه بسته بندی: | 1510*380*1080 میلی متر |
دروازه امنیتی گردان RFID Flap Barrier Barrier با عملکرد صوتی و زنگ هشدار
| نام محصول: | دروازه سد فلپ RFID با عملکرد سریع صدا و عملکرد زنگ هشدار |
|---|---|
| سرعت ترانزیت: | 30-40 نفر در دقیقه |
| موتور: | شیر برقی DC24V |
کارت / بند مچ خوان الکترونیکی درب تورنستیل 304 فولاد ضد زنگ سفارشی
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1510*380*1080 میلی متر |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
دروازه مانع اتوماتیک فلپ با کارت خوان / تشخیص اثر انگشت برای ورودی بدنسازی / باشگاه
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
|---|---|
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
دریچه مانع فلپ با عملکرد سنسور IR برای جلوگیری از خرج کردن / عقب / عقب مانده تصویب شده
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
تابلو کنترل موتور درب های گردنبند تورکستیل سد مانع بارکد کنترل دسترسی
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
| نام محصول: | دروازه های گردان مانع نوسان امنیتی |

