همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
شمارنده الکترو مکانیکی دروازه مانع چرخش برای گردشگری و GYM
| نام محصول: | شمارنده الکترو مکانیکی دروازه مانع چرخش برای گردشگری و GYM |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| محیط کار: | محیط کار: داخل / خارج از منزل (با چادر) -10 ℃ ~ 70 |
اشعه مادون قرمز دروازه مانع چرخش الکترونیکی با عملکرد هشدار برای جامعه مسکونی
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی الکترونیکی |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
فرودگاه امنیتی Swing Gate تشخیص چهره دروازه سرعت Turnstile در فضای باز لوکس Swing Barrier Turnstile
| نوع کنترل دسترسی: | اثر انگشت |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 ، TCP/IP |
سیستم های امنیتی ورودی راهروی هوشمند دو لاین نیمی از ارتفاع
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی هوشمند و دو راهی با خط RFID / کارت اثر انگشت |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
کارت RFID SS304 دروازه مانع چرخش صورت برای پارک تفریحی مهد کودک مدرسه
| نام آیتم: | تورنستیله پاندا |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
کشویی گردان های امنیتی Baffle با تجهیزات هشدار دهنده و نشانگر جهت
| نام محصول: | کشویی دروازه مانع نوسان Baffle با تجهیزات هشدار دهنده و نشانگر جهت |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
تمام مکانیکی برقی نوسان مانع دروازه ، محل اقامت نیم ارتفاع کنترل دسترسی چرخش
| نام محصول: | دروازه مانع نوسان مکانیکی تمام الکتریکی در کنترل دسترسی محل اقامت |
|---|---|
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| زمان باز / بسته شدن: | 1 ثانیه |
به طور معمول 40 نفر / حداقل سرعت عبور دروازه مانع چرخش ، تورنستیل امنیت آسان عملکرد
| اندازه محصول: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | دروازه مانع نوسانی هوشمند پل |
تورنستیله مانع چرخش سریع 45 نفر در دقیقه برای مرکز خرید ایستگاه مترو
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
فولاد ضد زنگ 304 304 دروازه مانع چرخش اتوماتیک کامل اتوماتیک
| نام محصول: | Swing Barrier Gate / Swing Bar Turning |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |

