همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
ضد زنگ SS304 Tourniquet Control Access Autogate Barrier با کد QR
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1400 * W120 * H1000 میلی متر |
دروازه گيرنده با سرعت بالا با دوربين ساخته شده و اندرويد 8 اينچ
| راه کنترل: | تمام اتوماتیک |
|---|---|
| مقدار مادون قرمز: | 8-12 جفت |
| نام محصول: | چرخ دنده دروازه سرعت بالا |
RFID Swing Barrier Gate RFID Turnstile دور از راه دور کنترل از راه دور
| نام محصول: | کنترل از راه دور از راه دور برای دروازه مانع چرخش RFID برای ایستگاه فرودگاه هاورپورت |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
درب سدی چرخشی سروو موتور با درب بازکن اتوماتیک کشویی کد خوان
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه های گردان مانع نوسان امنیتی |
| ارتباط: | RS485 یا TCP/IP |
چرخش کنترل دسترسی مانع چرخش الکترونیکی با سیستم شمارنده اسکنر حرارتی امنیتی
| اندازه محصول: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| جهت: | هم ورود و هم وجود دارد |
| عرض مسیر: | 600 میلی متر |
تشخیص چهره دروازه تورنستیله امنیتی ضد برخورد For Scenic
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه های گردان مانع نوسان امنیتی |
| ارتباط: | RS485 یا TCP/IP |
دروازه مانع چرخشی استوانه ای باریک 168 میلی متری بازوی اکریلیک بارکد دروازه چرخشی سرعت
| OEM: | طول بازوی OEM، آرم سفارشی، اندازه سفارشی |
|---|---|
| اندازه قطب: | قطر 168 میلی متر؛ ارتفاع 1050 میلی متر |
| عرض عبور: | 530mm-830mm |
دروازه مانع سرعت تشخیص چهره
| OEM: | طول بازوی OEM، آرم سفارشی، اندازه سفارشی |
|---|---|
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
| اندازه محصول: | قطر ستون 168 میلی متر; ارتفاع 1000 میلی متر |
گردش هوشمند از طریق یک تورنستیل یک بازو ، تورنستیل کامل اتوماتیک برای بانک
| کاربرد: | داخلی خارجی |
|---|---|
| تایپ کنید: | دروازه گردان یک بازو |
| اندازه محصول: | 1200 میلی متر (L) * 165 میلی متر (W) * 1000 میلی متر (H) |
RS485 تورنستیله فرودگاهی گردان های ورودی اتوماتیک با تشخیص چهره
| تایپ کنید: | هسته تک هسته ای و دو هسته ای ، دروازه SPPed High |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS485 / سیگنال رله |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |

