همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
بازوی 51 سانتی متری SUS304 IP54 ESD گیت هوشمند مانع عابر پیاده
| نام محصول: | دروازه مانع پیاده ها |
|---|---|
| مواد: | SS304 |
| نرم افزار کنترل: | آره |
کارت خوان RFID اثر انگشت Swing Barrier Gate برای اقامت و ساختمان اداری
| نام محصول: | دروازه مانع چرخش با کارت خوان RFID اثر انگشت برای اقامت و ساختمان اداری |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
سیستم کنترل دسترسی از جنس استنلس استیل سرعت بالا در برابر سد جاده Edestrian
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
اندروید 8 اینچ سیستم کنترل دسترسی Turnstile تشخیص چهره
| نام مورد: | سیستم کنترل دسترسی تورنستیله تشخیص چهره |
|---|---|
| برنامه: | داخلی و خارجی |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
اثر انگشت زمان حضور و غیاب چرخان ورودی ، تورنمنت دو طرفه مترو
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
دوربين rfid نصف ارتفاع چرخ دارها
| نام محصول: | کارت هوشمند RFID دروازه مانع نوسانی برای تئاتر کتابخانه مدرسه در کنترل از راه دور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح مسکن: | استاندارد داخلی 304# فولاد ضد زنگ |
دریچه مانع فلپ اکریلیک الکترونیکی 2 راهه مانع دو طرفه RFID در رویدادهای داخلی
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
900 میلی متر عرض کانال ورودی مانع دروازه جمع کننده بال های دوتایی نوری خودکار
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*300*1000 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
آزمایشگاه / کارخانه Esd Turnstile 8 اینچ LCD مانیتور ساخته شده در رایانه
| نام محصول: | چرخ دستی Esd Tester |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| تجهیزات جانبی: | بند مچ بند ، کفش راست و چپ |
چراغ نشانگر LED منبع تغذیه چرخشی مانع فلپ تک موتور 220 ولت / 110 ولت
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |

