همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
Led LOGO Anti Climbing Swing Barrier Gate Double Channel با گواهینامه CE
| عرض کانال: | 60/90/110 سانتی متر یا سفارشی |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC220V±10% 50HZ یا 60Hz |
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
SUS316 Stand Swing Barrier Gate با عملکرد ضد برخورد حضور و غیاب
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
دروازه اسکنر امنیتی کنترل دسترسی با تشخیص چهره چند منظوره
| کاربرد: | جمع آوری کرایه ، ایستگاه بلیط ، دفتر |
|---|---|
| سرعت حمل و نقل: | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| جهت: | یک یا دو جهته (اختیاری) |
گیت تردد تمام قد 550-600 میلیمتر عرض گذرگاه 30-40 نفر در دقیقه
| عرض عبور: | 550mm-600mm |
|---|---|
| سرعت پاس: | 30-40 نفر در دقیقه |
| منبع تغذیه: | 220 ، 110 ولت (AC) |
IP54 Rated Swing Barrier Gate with 0.6 Second Sliding Speed and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| نرخ های جریان: | 35 یا 40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| سرعت کشویی: | 0.6 ثانیه |
| منبع تغذیه: | 100-240 ولت متناوب |
چرخش نوری کانال ورودی قابل حمل 90 سانتی متر دروازه سد / سرعت استوانه ای ترافیک سنگین
| اندازه محصول: | ارتفاع 1000 میلی متر، قطر 168 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
سیستم تشخیص چهره ی عابر پیاده دروازه ی چرخ دار
| نام مورد: | چرخش سیستم تشخیص چهره |
|---|---|
| برنامه: | داخلی و خارجی |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
ترمینال تشخیص چهره اتوماتیک RFID Turnstile Gate برای ساختمان اداری
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1300*W200*H1000mm |
مکانیزم هوشمند ESD Gate اسکنر بیومتریک فلپ تورنستیله گیت با نرم افزار رایگان
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
1 در 1 خروجی خودکار فلپ مانع NFC کنترل دسترسی تورنستیله گیت سرعت بالا
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |

