همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
گیت های کنترل دسترسی عابر پیاده با تشخیص چهره برای فرودگاه مترو
| عرض خط: | 60،90،110 سانتی متر یا موارد دیگر |
|---|---|
| سرعت عبور: | 45 نفر در دقیقه |
| استفاده: | مرکز ایستگاه مترو |
دروازه ای از فولاد ضد زنگ 304 با سیستم بارکد 1200 میلی متر
| منبع تغذیه: | AC110V ± 10 ولت ، 60Hz / AC220V ± 10V ، 50Hz |
|---|---|
| مادی: | 304 فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1200/1400*300*990mm |
تورنستیل مترو با ارتفاع دو جهته فلپ مانع دروازه 980 میلی متر
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
گیت گردان سریعالسیر الکترونیکی عبور سریع امنیتی بدون تماس مترو با تشخیص چندگانه چهره و کارت
| نوع کنترل دسترسی: | تشخیص چهره، کارت RFID، کد QR، اثر انگشت |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |
اسکنر نوری صورت Swing Barrier Gate RFID Bi Directional Pass Barrier System
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 120 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
مانع ورود عابر پیاده برای ورزشگاه ها سیستم کنترل دسترسی
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
Intelligent Tripod Turnstile Mechanism HS Code دسترسی اتوماتیک فلزیاب
| اندازه: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 30 نفر در دقیقه |
| عرض دسترسی: | 550-600 میلی متر |
دروازه مانع چرخش بیومتریک
| اندازه محصول: | 1500 * 120 * 1000 میلی متر |
|---|---|
| کاربرد: | پروژه های بهداشتی ، هتل ، سفره خانه ها ، بیمارستان ها ، ساختمان های اداری ، گمرک ، آژانس ها ، جاذبه |
| مواد: | استیل ضد زنگ 304/316 |
فولاد ضد زنگ 304 چرخ دنده تشخیص چهره 30 نفر / دقیقه سرعت عبور
| قطر ستون: | 168 میلی متر |
|---|---|
| عرض عبور: | 550mm-900mm |
| منبع تغذیه: | AC220V/110V |
دور کمر ایمنی عابر پیاده 900 میلی متری درب کنترل دسترسی پاساژ
| عرض خط: | 60،90،110 سانتی متر یا موارد دیگر |
|---|---|
| سرعت عبور: | 45 نفر در دقیقه |
| استفاده: | مرکز ایستگاه مترو |

