همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ swing gate turnstile ] همخوانی داشتن 419 محصولات.
ترمینال گرداننده چرخ دستی سه پایه سه بعدی با قابلیت تشخیص حضور و غیاب در زمان
| صفحه نمایش: | صفحه نمایش LCD 8 اینچی |
|---|---|
| فاصله شناسایی: | 0.3-0.5 متر |
| مواد ظاهری: | بدنه آلیاژ آلومینیوم، پانل شیشه ای سکوریت |
گیت های باریک عابر پیاده سرعت RFID کد QR کارت NFC کنترل پاس برای ورزشگاه
| محیط کار: | داخلی / خارجی، -10-70 درجه |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 100 تا 240 ولت (AC) |
| جهت: | داخل یا خارج، یا به دو صورت |
اندازه گیری دما به صورت خودکار سیستم های امنیتی تورنستیل برای بیمارستان
| برنامه: | فضای باز، دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو |
|---|---|
| اندازه محصول: | ارتفاع 1450 میلی متر |
| ماده: | فولاد |
زندان دو پاساژ فلپ تورنستیله درب اتوماتیک شیشه ای با امنیت بالا
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تست کننده ESD: | صفحه نمایش LCD و نرم افزار (اختیاری) |
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |
کش رفتن کارت کنترل دسترسی دروازه گردان برای صندلی چرخدار
| عرض عبور: | 110 سانتی متر، 90 سانتی متر، 60 سانتی متر |
|---|---|
| برنامه: | کارخانه ، مرز ، گیاه ، مدرسه ، سالن بدنسازی |
| طول پانل چرخشی: | 35 تا 90 سانتی متر در هر عدد |
درب راهنمای راهنمای راهنمای دستی با استفاده از فلپ مادون قرمز تصویربرداری درجه حرارت بدن با درجه حرارت 1080P
| اندازه: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
سنسورهای نوری 0.6s دروازه مانع جمع کننده فلپ ضد درب
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تایپ کنید: | کاملاً اتوماتیک |
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
امنیت بالا تشخیص چهره دروازه موانع سوئیچ سرعت بالا فولاد ضد زنگ 304
| فرکانس: | 50 هرتز یا 60 هرتز |
|---|---|
| رطوبت: | 0-95٪ |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
گردان تشخیص چهره عابر پیاده دو جهته اتوماتیک برای ساختمان اداری
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |

