همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
ضد تروریسم انسداد جاده هیدرولیک امنیتی ، سیستم مسدود کننده راه ورودی هتل
| اندازه: | استاندارد: L 2500 * W 920 * H 760 میلی متر ، همچنین می تواند با توجه به وضعیت سایت ، طول سفارشی داشت |
|---|---|
| درجه حفاظت: | IP54 |
| مواد: | فولاد A3 ، رنگ ضد زنگ |
موانع جاده اتوماتیک هیدرولیک LED چراغ راهنمایی و رانندگی برای ورودی هتل / فرودگاه
| زمان بالا یا پایین رفتن: | 3 تا 6 ثانیه (قابل تنظیم) |
|---|---|
| درجه حفاظت: | IP54 |
| مواد: | فولاد A3، رنگ ضد زنگ |
دروازه های ورودی گردان گردان نیم سکه یا توکن برای ورودی استخر شنا
| تایپ کنید: | توری سه بازویی / ریلی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
| اندازه بسته بندی: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1100mm (H) |
سیستم کنترل دسترسی از جنس استنلس استیل سرعت بالا در برابر سد جاده Edestrian
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
تورکستیلر قابل برنامه ریزی برای سیستم کتابخانه Rfid Card Reader Flap Barrier Gate Security
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| برنامه: | شناسايي صورت، بليط فروشي، دفتر، و غيره |
IP54 ضد آب ضد آب ورودی عابر پیاده ورودی با مانع اتوماتیک RFID LED
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
|---|---|
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
| اندازه محصول: | 1200*300*1000 میلی متر |
ضد آب فلپ مانع دروازه خودکار ESD پا جستجوگر 90 سانتی متر سیستم امنیتی گسترده
| مادی: | فولاد ضد زنگ 304 با ضخامت 1.5 میلی متر |
|---|---|
| سنسور IR: | 4-6 جفت |
| کاربرد: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
تشخیص چهره و دما QR Code مانع چرخش امنیتی
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
مانع ورود عابر پیاده برای ورزشگاه ها سیستم کنترل دسترسی
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
چرخان کنترل دسترسی هسته مکانیزم با اثر انگشت صورت خوان
| اندازه محصول: | 1300*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | داخلی خارجی |
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |

