همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
سیستم حضور و غیاب بازدارنده بازدارنده تشخیص چهره کارت RFID با هشدار LED
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 220~240/110 V(AC) |
اسکنر بارکد گردان سه پایه کامل اتوماتیک Hs کد 110 ولتی برای استادیوم
| طول بازو: | 51 سانتی متر |
|---|---|
| دمای کاری: | -15℃~+75℃ |
| حداکثر عرض دسترسی: | 600 میلی متر |
دروازه سد اتوماتیک فلپ مترو / مترو با سیستم یادآوری LED و سیستم کنترل دسترسی
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
دروازه گردان سه پایه عابر پیاده دو طرفه با سیستم کنترل دسترسی / چراغ نشانگر LED / چراغ زنگ خطر
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
|---|---|
| تایپ کنید: | توری سه بازویی / ریلی |
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
ایمنی CE تایید شده / واکنش سریع / دروازه تورنستیل سه پایه اتوماتیک با اثر انگشت / کد QR / سیستم بارکد
| تایپ کنید: | توری سه بازویی / ریلی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
| اندازه بسته بندی: | 1280mm (L) * 360mm (W) * 1060mm (H) |
موانع امنیتی جاده ضد زنگ جاده هیدرولیک تاشو نیمه اتوماتیک
| برنامه: | ورودی هتل، ساختمان ها، خیابان اصلی و غیره |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -10 درجه سانتیگراد تا 65 درجه سانتیگراد |
| زمان بالا یا پایین رفتن: | 3 تا 6 ثانیه (قابل تنظیم) |
کارت کنترل اثر انگشت زمان حضور و غیاب سیستم کنترل دسترسی برای ورودی ورودی
| ظرفیت کاربر: | حداکثر 5000 |
|---|---|
| ظرفیت تراکنش: | 100000 |
| تایپ کنید: | با کنترل زمان دسترسی صفحه کلید صفحه کلید |
توالت فرنگی نیم قد بلند سکو ورودی استخر شنا / توکن
| برنامه: | ورودی توالت عمومی ، استخر شنا |
|---|---|
| قطر سکه: | 18 میلی متر ~ 30 میلی متر |
| تایپ کنید: | اندازه عمودی اندازه کوچکتر |
کنترل دسترسی الکترونیکی مانع گردش گردان Rfid با کارت هوشمند
| کاربرد: | استادیوم ، منطقه پولیک ، پارک ، ساختمان اداری ، باشگاه و غیره |
|---|---|
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم |

