همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 751 محصولات.
کنترل دسترسی الکترونیکی مانع گردش گردان Rfid با کارت هوشمند
| کاربرد: | استادیوم ، منطقه پولیک ، پارک ، ساختمان اداری ، باشگاه و غیره |
|---|---|
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم |
بند مچی / تست کننده کفش ESD با صفحه LCD ، تورنستیل اتوماتیک ، کارت خوان
| بعد پدال: | (W)400mmx(L)420mmx(H)20mm |
|---|---|
| تنظیم کفش راست: | 750kΩ-35MΩ |
| ابعاد ابزار: | (W)166mmx(L)96mmx(H)40mm |
سرعت سریع انعطاف پذیر سریع برای کارت RFID / سیستم کنترل مچ بند با تورنستیل سد اتوماتیک
| ظرفیت کارت: | 40000 عدد |
|---|---|
| تایپ کنید: | کارت شناسایی / آی سی، مچ بند |
| تشخیص فاصله کارت خواندن: | <10 سانتی متر |
تورنستیل نیم قد بلند فولاد ضد زنگ نیمه اتوماتیک ، تورنستیل بلند کمر
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| مواد: | ایستاده 304 فولاد ضد زنگ |
سیستم دسترسی سه پایه کنترل دسترسی ، ورودی تورنیکت با بارکد خوان اثر انگشت
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
گذرگاه فولاد ضد زنگ تورنستیل تمام قد با ورودی اضطراری
| اندازه محصول: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | گردان با دسترسی دوگانه با امنیت بالا |
مانع گردان سه پایه Esd با بارکد qr و اسکنر اثر انگشت و RFID خوان
| نام محصول: | مانع گردان سه پایه Esd با بارکد qr و اسکنر اثر انگشت و خواننده RFID |
|---|---|
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه از |
| سرعت حمل و نقل: | 30-40 نفر در دقیقه |
دروازه تاب منحصر به فرد با استاندارد بالا برای فضای عمومی Pass سریع 40 نفر یک دقیقه
| نام محصول: | 304 Sus Tripiod Turnstile |
|---|---|
| درخواست: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
سیستم های امنیتی دروازه ورودی تورنسیل کارگاهی ، سیستم های گردشی esd با دستگاه Test
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| سازگار: | سیستم تست ESD |
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
زندان اندونزی با مانع کامل گردنبند با ارتفاع کامل ورودی یک مسیر
| اندازه محصول: | 1630 (L) * 1500 (W) * 2300 (H) میلی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید: | چرخ دنده با یک ورودی |

