همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
نیم قفل امنیتی قابل حمل Turnstile Gate Lock 304 SS با گیرنده سکه های RFID
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
گردان های حرارتی صورت با کارایی بالا سیستم اتوماتیک موتوری با ارتفاع کامل 1600 میلی متر
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1500 * W200 * H1000 میلی متر |
60 سانتی متری خارجی Flap Barrier Turnstile Fingerprint 2 Paths Access Control راه حل ورودی
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |
ایستگاه مترو ایستگاه مترو دو جهته ، درب اتوماتیک گردان
| اندازه: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بسته: | 4 بسته، 10 CBM |
دفترچه راهنمای سفارشی دستی هیدرولیک ، مسدود کننده جاده اتوماتیک از فولاد ضد زنگ
| قدرت: | AC220C/380V |
|---|---|
| برنامه: | ورودی هتل، ساختمان ها، خیابان اصلی و غیره |
| دمای عملیاتی: | -10 درجه سانتیگراد تا 65 درجه سانتیگراد |
دریچه مانع فلپ با عملکرد سنسور IR برای جلوگیری از خرج کردن / عقب / عقب مانده تصویب شده
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
سنسور مادون قرمز دروازه سد فلپ تورنستیل با عملکرد ضد فشار / دم / تجزیه مجدد هوشمند
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
ترافیک کنترل از راه دور امنیتی هیدرولیک مسدود کننده جاده A3 فولاد با لاک ضد زنگ
| زمان بالا یا پایین رفتن: | 3 تا 6 ثانیه (قابل تنظیم) |
|---|---|
| درجه حفاظت: | IP54 |
| مواد: | فولاد A3، رنگ ضد زنگ |
ضد تروریسم انسداد جاده هیدرولیک امنیتی ، سیستم مسدود کننده راه ورودی هتل
| اندازه: | استاندارد: L 2500 * W 920 * H 760 میلی متر ، همچنین می تواند با توجه به وضعیت سایت ، طول سفارشی داشت |
|---|---|
| درجه حفاظت: | IP54 |
| مواد: | فولاد A3 ، رنگ ضد زنگ |

