همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
کارت خوان M1 کنترل دسترسی دسترسی دروازه گردان سه پایه عمودی عابر پیاده قابل حمل
| تایپ کنید: | چرخ دستی سه پایه عمودی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 420 میلی متر (L) * 330 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| اندازه بسته: | 500 میلی متر (L) * 410 میلی متر (W) * 1060 میلی متر (H) |
گردان های کنترل دسترسی رنگ سفید سفارشی دروازه سرعت چرخش مانع عبور سریع
| گواهی: | CE |
|---|---|
| اندازه: | L1500*W120*H1000mm |
| برنامه: | فرودگاه، دفتر، هتل، ورودی بیمارستان |
مکانیزم دروازه سد تورنستیل فرودگاه جمع شده اتوماتیک دو موتوره
| تایپ کنید: | تورنستیل فلپ دو موتوره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 980mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
سه پایه گردان (ترنستایل) داخلی و خارجی IP54
| نام محصول: | تورنستیله سه پایه کارت Mifare |
|---|---|
| اندازه: | 430*280*990 میلی متر |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
گردان های کنترل دسترسی در فضای باز استیل ضد زنگ با چراغ های LED
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
چرخ و فلک ورود به باشگاه با اسکنر QR و بارکد، چرخ و فلک ورودی نوسانی برای کنترل دسترسی به استادیوم
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID ، کد QR |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 |
امنیت اتوماتیک دروازه سد فلپ هوشمند ODM / OEM قابل جمع شدن کاربر پسند
| نام: | سد فلپ جمع شونده |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400/1200 * 280 * 980 میلی متر |
| اندازه بسته: | 1480/1280 * 370 * 1070 میلی متر |
ضد پانچ 0.6 ثانیه شیشه معتدل تورنستیل
| گواهی: | CE |
|---|---|
| اندازه: | L1500*W120*H1000mm |
| برنامه: | فرودگاه، دفتر، هتل، ورودی بیمارستان |
ESD Turnstile System With Builit in 8 Inch Computer Source Human Human Statics Human Boday ESD Turnstile
| نام محصول: | سیستم Turnstile ESD |
|---|---|
| نظارت کنید: | 8 اینچ |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |

