همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
گردان هوشمند عابر پیاده Esd 304 استیل ضد زنگ
| نام محصول: | تورنستیله فلپ Esd |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| طول بازو: | 51 سانتی متر |
سیستم بارکد چرخنده کنترل دسترسی کارت خوان RFID برای گردشگری / ورزش
| نام محصول: | چرخش سه گانه |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*980 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
نمایشگر مانع گردش بیومتریک بیومتریک فرودگاه امنیتی ضد دم برای مدرسه / هتل
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 980mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
اثر انگشت ESD بارکد شناسه / کارت دسترسی IC کنترل دستی Rfid Tripod Turnstile برای ایستگاه مترو
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه سه پایه کنترل دسترسی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
دروازه تورنسیلت سه پایه به صورت خودکار ، مانع بازوی افتاده دوار تشخیص اثر انگشت کنترل می شود
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| سازگار: | سیستم تست ESD |
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
دروازه مانع فلاپ 2D Qr Code محبوب با گیت های امنیتی SDK / ورودی تورنستیل ورودی
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
|---|---|
| کاربرد: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
| سازگار: | کد 2D ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد |
چرخش 120 درجه منطقه بدون نظارت کامل دروازه ارتفاع RFID کنترل دسترسی دسترسی عابر پیاده
| اندازه: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| بسته بندی: | 4 بسته، 10 CBM |
ایستاده فلزیاب اتوماتیک فلپ مانع دروازه Rfid کارت خوان امنیت فلزیاب
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
8 اینچ صفحه نمایش LCD ESD سیستم دروازه چرخ دار با پدال پا و مچ بند
| ابعاد: | L1200/1400XW280XH1000MM |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| سرعت حمل و نقل: | 25 تا 30 نفر در دقیقه |
دروازه مانع اتوماتیک فلپ با کارت خوان / تشخیص اثر انگشت برای ورودی بدنسازی / باشگاه
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
|---|---|
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |

