همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
کشویی گردان های امنیتی Baffle با تجهیزات هشدار دهنده و نشانگر جهت
| نام محصول: | کشویی دروازه مانع نوسان Baffle با تجهیزات هشدار دهنده و نشانگر جهت |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
کمر بالا سه بازوی غلتکی دروازه سه پایه دروازه گردان برای کنترل دسترسی عابر پیاده
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
سه پایه سه جانبه دروازه تورنسایلت ارتفاع نیمه بلند ، کنترل عابر پیاده تورنستیل ورودی مترو
| نام محصول: | مانع گردان سه پایه Esd با بارکد qr و اسکنر اثر انگشت و RFID خوان |
|---|---|
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی سکه ، کد خوان QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر ESD ، د |
| سرعت ترانزیت: | 30-40 نفر در دقیقه |
Heavy Flow الکترونیکی فلپ Turnstile Security Gate Barrier DC موتور بدون برس
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
| کاربرد: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
مکانیزم دروازه سد تورنستیل فرودگاه جمع شده اتوماتیک دو موتوره
| تایپ کنید: | تورنستیل فلپ دو موتوره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 980mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
چرخش گردان دروازه مانع چرخش مکانیسم الکترونیکی با تستر ESD
| نام محصول: | گرداننده چرخشی سد مکانیکی الکترونیکی با سیستم بارکد و تستر ESD |
|---|---|
| موتور: | DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
تورنستیل RFID با عملکرد زنگ دار و عملکرد تنظیم مجدد با سکه سوپرمارکت کار می کند
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی سوپرمارکت RFID با عملکرد هشدار و عملکرد تنظیم مجدد |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
بارکد باشگاه تناسب اندام تورنستیل Speed Gate ، تورنستیل چرخشی Office
| زمان افتتاح: | 0.6 ثانیه |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400*300*1000 میلی متر |
| ماده بال: | اکریلیک |
کارت RFID SS304 دروازه مانع چرخش صورت برای پارک تفریحی مهد کودک مدرسه
| نام آیتم: | تورنستیله پاندا |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
ورودی اتاق تمیز کارکنان ESD تستر فلپ تورنستیله دروازه برای مچ دست و بند پا
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |

