همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
زندان دو پاساژ فلپ تورنستیله درب اتوماتیک شیشه ای با امنیت بالا
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تست کننده ESD: | صفحه نمایش LCD و نرم افزار (اختیاری) |
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
کنترل از راه دور امنیتی درب ورودی دفتر سفارشی سازی لوگو قیمت مانع نوسان
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
90 سانتي متري دروازه گيرنده با کنترل دسترسي بيومتريک
| سرعت لغزش: | 0.6 ثانیه |
|---|---|
| منبع برق: | 100-240 ولت متناوب |
| عرض خط: | 90 سانتی متر (یا 120 سانتی متر 90 سفارشی) |
Smart Biometric Face Recognition Turnstile with RS485 TCP/IP Communication and 1-2 Year Warranty
| بعد: | 1400*180*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| نوع نمایش: | صفحه نمایش LCD نمایشگر صورت |
| عرض خط: | 55-130 سانتی متر |
کارت RFID Double Reader Tripod Turnstile Gate ، راه حل های کنترل ورودی
| مصالح ساختمانی: | استاندارد 304 # فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذرگاه: | ≤600 میلی متر |
| عبور از جهت: | دو جهته یا منفرد (قابل تنظیم) |
برنامه کد اسکنر کنترل شده مترو تورنستیلل Rotary Drop نوع سه بازوی مانع دروازه
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
سیستمهای کنترل دسترسی به تورکستیل Qr Code تورکستیل سرعت بارکد بیومتریک RFID
| اندازه محصول: | 1500x120x1000H میلی متر، (یا اندازه سفارشی کنید) |
|---|---|
| مادی: | 304 فولاد ضد زنگ |
| عرض عبور: | 600 ~ 900 میلی متر برای گزینه |
تورنستیلل مانع فلاپ تشخیص چهره اسکنر حرارتی
| اندازه: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
| عرض دسترسی: | 60 سانتی متر یا (90 سانتی متر سفارشی) |
کارت خوان QR کد سه ضلع چرخش zk دارای مکانیسم تشخیص چهره دو قد و نیم
| ODM/OEM: | پذیرفته شد |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
| جهت: | یک طرفه، دو جهته قابل تنظیم |
تورنستیل مترو با ارتفاع دو جهته فلپ مانع دروازه 980 میلی متر
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |

