همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
درب چرخان چرخشی سروو موتور با سرعت سریع با دوربین تشخیص چهره صفحه نمایش 8 اینچی
| اندازه محصول: | 140 سانتی متر (لیتر) * 28 سانتی متر (ب) * 100 سانتی متر (ط) |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه چرخان با قابلیت تشخیص چهره |
| سازگار است: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
پیچ و مهره اسکنر بارکد امنیتی / Qr کد Pedestrian RS485 برای منطقه گردشگری ، موزه ، ورودی سینما
| نام محصول: | تورنستیل اسکنر Qr Code |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| ولتاژ کاری: | AC220 / 110 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
محله ها ، مجموعه دسترسی چهره ، اثر انگشت کارت RFID ، کنترل دسترسی تناسب اندام
| نام محصول: | چرخ دستی کنترل دسترسی |
|---|---|
| تایپ کنید: | کامل اتوماتیک |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم در کامپیوتر |
در فضای باز چرخش چرخش چرخ دستی ، ضد چرخش دسترسی ضد آب IP67 درجه ، تورنستیل با رنگ رنگ شده
| نام محصول: | 304 Sus Tripiod Turnstile |
|---|---|
| درخواست: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
ضد آب ضد آب IP69 تورنستیل سفارشی با قابلیت کنترل چند دسترسی سازگار
| مورد: | گردان طراحی سفارشی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400mm*200mmn*1000mm |
| وزن ناخالص: | 120 کیلوگرم / مجموعه |
دروازه امنیتی مانع گردان گردان عابر پیاده با تشخیص چهره
| نام محصول: | دروازه مانع با تشخیص چهره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 500*280*960mmmm |
| اندازه بسته: | 580*360*1050mm |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| تایپ کنید: | گردان نیم قد |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400/1200*280*980 میلی متر |
| اندازه بسته: | 1480/1280*370*1070 میلی متر |
304 SS مواد درب چرخ دار با سرعت بالا برای کنترل دسترسی در فضای باز
| نام محصول راه کنترل: | دروازه کوچک چرخ دار با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع: | تمام اتوماتیک |
| روش ارتباط: | TCP/IP یا RS485 |
سیستم مدیریت بلیط استادیوم برای اسکنر بارکد Turnstile TDX - CT - IP Controller
| نام محصول: | سیستم های مدیریت بلیط در چرخ دستی |
|---|---|
| اندازه گردان: | 1200*280*990 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
تورنستیل اتوماتیک ایستگاه چرخش دروازه ایستاده دور کمر ، تورنستیل چرخش دروازه Swing
| نام محصول: | دروازه سد تاب اتوماتیک ارتفاع دور کمر برای ایستگاه های فرودگاه هاورپورت |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |

