همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
کارت RFID ورودی خودکار قطار تورنستیله برقی دروازه مانع برای مکان ورزشی
| CE: | تصویب شده |
|---|---|
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
| بعد: | قطر قطب 168mm، ارتفاع 1050mm |
Full Automatic Speed Gate Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
|---|---|
| بسامد: | 50 تا 60 هرتز |
| عرض عبور: | 550mm-600mm |
ورودی های تورنسستیل با ارتفاع نیمه ورودی سکه یا سکه برای مناطق عمومی
| مورد: | GAT-310 |
|---|---|
| نسخه: | نیمه اتوماتیک / تمام اتوماتیک |
| وزن ناخالص: | 75 کیلوگرم |
ضد آب ضد زنگ نوسان مانع دروازه ، سالن شنا نوسان مانع بازو
| نام محصول: | دروازه مانع از نوسان ضد زنگ ضد آب برای سالن شنا و سالن بدن سازی |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
سفارشی کردن OEM ODM Security Turnstiles قابل حمل 1.6 متری برای سالن بدنسازی اداری
| CE: | تصویب شده |
|---|---|
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
| بعد: | قطر قطب 168mm، ارتفاع 1050mm |
دروازه تورنستیله سه پایه دو جهته IP54 با کنترل دسترسی تشخیص چهره RFID
| منبع تغذیه: | AC110~240 V |
|---|---|
| سرعت عبور: | 30 ~ 40 نفر در دقیقه |
| برنامه: | سرپوشیده یا در فضای باز |
تورنستیل سرعت / دروازه سرعت / فرودگاه / مترو / سالن شنا با ریدر اتوماتیک
| نام محصول: | بیومتریک سرعت دسترسی کنترل سرعت |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم در کامپیوتر |
بارکد، کد QR، سهپایه، کنترل دسترسی، گیتهای ورود و خروج
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| پایان: | سطح برس خورده |
| بعد: | L1200 X W280 X H1000MM |
Anti Tailgating SS316 Turnstile Swing Turning RS485
| CE: | تصویب شده |
|---|---|
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
| بعد: | قطر قطب 168mm، ارتفاع 1050mm |
سوپرمارکت یک طرفه سوئیچ دستی راهرو دروازه چرخش 90 سانتی متر کانال طولانی
| محیط کار: | سرپوشیده / بیرونی (پناهگاه)، داخلی و خارجی با سوله |
|---|---|
| IP: | 54 |
| تایپ کنید: | NO\NC\COM، کاملاً خودکار |

