همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
درب اتوماتیک ESD عابر پیاده LCD تک پاساژ 3 بازویی برای ورودی لابی
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| سرعت حمل و نقل: | 25 تا 30 نفر در دقیقه |
گردان های نوری با ایمنی بالا با قابلیت تشخیص چهره کنترل دسترسی چرخشی دروازه مانع
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
ورودی ارتفاع ورودی دفتر سه پایه سه پایه تورنستیل دروازه 304 فولاد ضد زنگ
| مصالح ساختمانی: | استاندارد 304 # فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذرگاه: | در عرض 600 میلی متر |
| عبور از جهت: | دو جهته یا منفرد (قابل تنظیم) |
سیلندر گردان اتوماتیک سد سد اتوماتیک مانع دروازه 24 ولت برس DC موتور
| نام محصول: | موانع سوئیچ اتوماتیک |
|---|---|
| اندازه محصول: | قطر ستون 168 میلی متر، ارتفاع 1000 متر |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
کیوسک جعبه نگهبان فولادی برای خانه نگهبان در فضای باز
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| ابعاد: | 1200x1500x2400 (قابل تنظیم) |
| محدوده دما: | -15 تا 75 درجه سانتیگراد |
حضور و غیاب ساختمانی تورنستیل گیت Swing Gate ، سیستم های سرعت گیت سرعت کش رفتن
| نام محصول: | حضور در زمان چرخش دروازه |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم در کامپیوتر |
زنگ هشدار سه پایه گیتس امنیتی نیمه اتوماتیک CE تأیید شده است
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| کاربرد: | شرکت ، هتل ، فرودگاه |
| ODM / OEM: | پذیرفته شده |
رابط ارتباطی اثرانگشت RS485 سیستم دروازه اتوماتیک فولاد ضد زنگ
| ماده قطبی: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی تک قطبی |
| مکانیزم: | موتور براشلس / سروو موتور |
3 / بیشتر زمان حضور و غیاب بین خطوط اثر انگشت مانع خودکار بلیط برای مترو
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
|---|---|
| تایپ کنید: | کاملاً اتوماتیک |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
اتاق امنيتي پرتغال لوکس 1500x2400mm فولاد طرح صنعتي
| مادی: | فولاد |
|---|---|
| بعد: | 1500x2400mm یا سفارشی |
| دامنه دما: | -15 تا 75 درجه سانتیگراد |

