همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
اثر انگشت به طور کامل اتوماتيك چرخ چرخ مانع ورود جمعیت برای فرودگاه ها
| عرض خط: | 60،90،110 سانتی متر یا موارد دیگر |
|---|---|
| سرعت عبور: | 45 نفر در دقیقه |
| استفاده: | مرکز ایستگاه مترو |
فروشگاه Swing مانع دروازه 600mm عرض فلاپ کنترل دسترسی سرعت دروازه Turnstile
| اندازه محصول: | 420*330*1000 میلی متر |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| طول بازوی تکان دهنده: | 30-90 سانتی متر |
چرخ و فلک دو طرفه 2 خطی با تشخیص چهره برای مدارس
| ابعاد: | 1200 (ل)*280 (w)*900 (ساعت) میلی متر |
|---|---|
| نوع: | دستی یا نیمه اتوماتیک / کامل اتومبیل |
| سازگار: | صورت / RFID / اثر انگشت / سکه / QR |
304 فولاد ضد زنگ سه پایه سد مانع دروازه پل سبک / اسکنر پنجره دروازه عابر پیاده
| برنامه: | توالت پولیک، پارک، ساختمان اداری، باشگاه و غیره |
|---|---|
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم |
50 وات گیت های امنیتی خودکار با دسترسی بیومتریک IP مبتنی بر تورنستیل در فضای باز داخلی
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 * 300 * 1000mm |
| وزن خالص: | 80 کیلوگرم |
کارت خوان RFID گرداننده چرخشی RF سوئیچ دارای سنسور IR
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*300*1000 میلی متر |
| وزن خالص: | 75 کیلوگرم |
صفحه نمایش LCD با کیفیت بالا سد معبر پیاده رو گردشی مترو با گیرنده رمز و خواننده بلیط RFID
| Application: | metro, train road, Apartment |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1400*280*1000mm |
طراحی کانال هوشمند لوکس CHINA دروازه تک چرخش بازوی چرخش گردان نیم قد با علامت CE
| اندازه محصول: | 1500x120x1000H میلی متر، (یا سفارشی) |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| عرض عبور: | سفارشی 550 میلی متر، 600 تا 900 یا بیشتر |
دروازه تورنستیله سه پایه سه بازو
| مواد مسکن: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض عبور: | 600 میلی متر |
| سیگنال خروجی: | سیگنال رله استاندارد |
تورنستیل های نیمه بلند ارتفاع دو خطه دروازه سد ورودی جمع شدنی
| اندازه: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| ماده اصلی: | 304 فولاد ضد زنگ |
| کاربرد: | ورود / خروج Carport ، هتل ، خانه |

