همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 and RS485 Communication Interface and 2-Way Operation Direction
| Access control: | RFID Card, IC, ID card, barcode |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
دروازه سرعت دوربين نوري با 1400x300x1000mm کابينت و منبع برق DC12V
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID ، کد QR |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |
پیچ های گردشی ارتفاع کمر عابر پیاده سیستم کنترل دزدگیر بی سیم را کنترل می کند
| نام محصول: | دروازه سد فلپ عابر پیاده |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 * 300 * 1000mm |
| ولتاژ کاری:: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
ایستگاه اتوبوس RFID Turnstile Flap Barrier Gate با سیستم شمارنده کد QR / بارکد خوان
| نام محصول: | ایستگاه اتوبوس RFID Flap Barrier Gate با سیستم شمارنده و کد QR / بارکد خوان |
|---|---|
| ولتاژ کاری:: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
| وزن ناخالص: | 90 کیلوگرم |
سوپرمارکت سیستم های ورودی گردان دو جهته توسط القایی مادون قرمز
| نام محصول: | دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
تمام سه پایه چرخشی مکانیکی الکتریکی دروازه تورنستیلک های نیم قد برای ایستگاه کارخانه
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| زمان باز / بسته شدن: | 0.2 ثانیه |
مکانیزم دروازه تورنسایلت سه پایه RFID ، سیستم های امنیتی ورودی از جنس استنلس استیل
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
اسکنر مکانیزم گردان الکترومغناطیسی کد درب qr برای کانال دانشگاه باز است
| IP: | 54 |
|---|---|
| جهت: | قابل تنظیم دو جهته |
| پانل بال: | مواد اکریلیک، رنگ اختیاری |
کارت خوان بدون تماس کارت داخلی بدون چرخش و چرخش IP65 چرخش تمام بدنه IP65 برای فضای باز / داخلی
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه های گردان مانع نوسان امنیتی |
| ارتباط: | RS485 یا TCP/IP |
304 سیستم حفاظتی تورنستیل تشخیص چهره از جنس استنلس استیل عرض عرض mm500
| نام محصول: | مانع فلپ، تورنستیله نوع فلپ |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |

