همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
ستون دستی تک جهت دروازه مانع چرخش ، مانع بازوی سوپرمارکت
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 168 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
دروازه سد تاب نوسان استیل ضد زنگ RS485 دروازه سد تورنستیل بندر
| اندازه محصول: | 380 (L) * 280 (W) * 1000 (H) (MM) |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | دروازه مانع نوسان اتوماتیک پل |
دروازه مانع تاب سوپرمارکت با شمارش LED و سنسور مادون قرمز
| نام محصول: | دروازه مانع تاب سوپرمارکت با شمارش LED و سنسور مادون قرمز |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور
| نام محصول: | دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
شمارنده الکترو مکانیکی دروازه مانع چرخش برای گردشگری و GYM
| نام محصول: | شمارنده الکترو مکانیکی دروازه مانع چرخش برای گردشگری و GYM |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| محیط کار: | محیط کار: داخل / خارج از منزل (با چادر) -10 ℃ ~ 70 |
سیستمهای کنترل دسترسی به تورکستیل Qr Code تورکستیل سرعت بارکد بیومتریک RFID
| اندازه محصول: | 1500x120x1000H میلی متر، (یا اندازه سفارشی کنید) |
|---|---|
| مادی: | 304 فولاد ضد زنگ |
| عرض عبور: | 600 ~ 900 میلی متر برای گزینه |
تورنستیل اتوماتیک پیاده رو اتوماتیک کشویی سرعت چرخان IP54 برای سیستم کنترل دسترسی
| نام محصول: | تورنستیل سرعت دروازه کشویی |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم در کامپیوتر |
بارکد RFID درجه تشخیص چهره سه پایه دروازه تورنستیل
| فاصله شناسایی: | 0.3-0.5 متر |
|---|---|
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
| مواد ظاهری: | بدنه آلیاژ آلومینیوم، پانل شیشه ای سکوریت |
کارت های NFC Speed Gate Turnestile دو طرفه نوری تورنستیل فلپ دروازه
| تایپ کنید: | هسته تک هسته ای و دو هسته ای ، دروازه SPPed High |
|---|---|
| اندازه: | L1500*W120*H1000mm |
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
ضد ضربه و جلوگیری از قطع و وصل مانع دروازه IP54 اتوماتیک
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 168 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |

