همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
دستگاه هشدار هوشمند کنترل دستیابی به دروازه اتوماتیک پیاده رو VIP و معلول
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
تورنستیل سرعت / دروازه سرعت / فرودگاه / مترو / سالن شنا با ریدر اتوماتیک
| نام محصول: | بیومتریک سرعت دسترسی کنترل سرعت |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم در کامپیوتر |
0.5 ثانیه سرعت باز دروازه تورنستیل نیمه چرخش گردان ارتفاع کنترل دسترسی Rfid
| محدوده استفاده: | ورودی منطقه مسکونی، پارک، شهربازی، مدرسه، مرکز بازی |
|---|---|
| اندازه: | 1400 x 330 x 1000 میلیمتر (H) |
| ارتفاع بازوهای کشویی: | 1 متر، 1.2 متر یا سفارشی 1.4 متر |
کنترل دسترسی تورنستیله تشخیص چهره ضد آب در فضای باز با اسکنر بارکد
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
فولاد ضد زنگ قابل تنظیم آرم ویژه دو طرفه دروازه مانع چرخش / تورنستیل اتوماتیک
| وزن ناخالص: | 50 کیلوگرم در مجموعه |
|---|---|
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
| اندازه محصول: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
دروازه تورنسکتل سه پایه گردنبند نیم قد امنیتی با دستورالعمل Led
| مصالح ساختمانی: | استاندارد 304 # فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذرگاه: | در عرض 600 میلی متر |
| عبور از جهت: | دو جهته یا منفرد (قابل تنظیم) |
درب ورودی Touch Turnstile Turned Tripod غیر لمسی برای بناهای تاریخی شهر
| اندازه محصول: | 430*330*1081 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بسته: | کیس چوبی |
درب راهنمای راهنمای راهنمای دستی با استفاده از فلپ مادون قرمز تصویربرداری درجه حرارت بدن با درجه حرارت 1080P
| اندازه: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
گردان تمام اتوماتیک RFID 90 سانتی متر عرض برای امنیت
| اندازه: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | < 40 نفر در دقیقه |
| عرض دسترسی: | 60،90 سانتی متر یا بیشتر، می تواند سفارشی ساخته شود |
امنیت عمودی اتوماتیک غیرفعال می کند چرخ چرخ کنترلر کارت آر ايف آی دی باز کارگو فولاد ضد زنگ درب سفارشی
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID، اثر انگشت |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 ، TCP/IP |

