همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
ورودی ورودی Swing Barrier Gate با کارت خوان RFID و مدیریت نرم افزار
| نام محصول: | گردان تاب دار نوع پل |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
اسکنر بارکد گردان سه پایه کامل اتوماتیک Hs کد 110 ولتی برای استادیوم
| طول بازو: | 51 سانتی متر |
|---|---|
| دمای کاری: | -15℃~+75℃ |
| حداکثر عرض دسترسی: | 600 میلی متر |
سوپرمارکت سیستم های ورودی گردان دو جهته توسط القایی مادون قرمز
| نام محصول: | دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
کارت RFID Double Reader Tripod Turnstile Gate ، راه حل های کنترل ورودی
| مصالح ساختمانی: | استاندارد 304 # فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذرگاه: | ≤600 میلی متر |
| عبور از جهت: | دو جهته یا منفرد (قابل تنظیم) |
کارت GYM اتوماتیک کنترل دسترسی Rfid تورنستیل گیت ، درب های گردشی Sus304
| اندازه: | 1200L*W280*H1000mm |
|---|---|
| طول بازو: | 510 میلی متر |
| برنامه: | سرپوشیده/فضای باز با چادر ، شرکت |
Silver TTripod Turnstile Gate SUS Security سه میله فلزی 110 ~ 240 ولت AC
| ODM/OEM: | پذیرفته شد |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
| جهت: | یک طرفه، دو جهته قابل تنظیم |
دو درب ورودی کانال دو جهته برقی صندوق ورودی برقی ورودی کتابخانه با رابط بارکد rfid
| عرض عبور: | 60 سانتی متر |
|---|---|
| اندازه محصول: | 120 × 30 × 100 (H) سانتی متر |
| جهت: | دو طرفه (یا یک راه اختیاری) |
دروازه کامل گرداننده گردان NFC با ایمنی بالا کاملاً موتوری همراه با دستبند مخصوص اتوبوس یا توالت
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
تورنتو ورودی کتابخانه الکتریکی ایمن کانال دو جهته با رابط بارکد rfid
| محدوده استفاده: | منطقه مسکونی، پارک، شهربازی، مدرسه، مرکز بازی |
|---|---|
| گارانتی: | 2 سال |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
ورود و خروج باركد خوان باركد دروازه گردان سه پایه تورنسيل كنترل كنترل دسترسي
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| سازگار است: | سیستم تست ESD |
| پورت ارتباطی: | RS485، TCP/IP |

