همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
هوشمند بیومتریک کنترل دسترسی سرعت دروازه همه در یک سیستم نصب آسان دروازه
| نام محصول: | بیومتریک سرعت دسترسی کنترل سرعت |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم در کامپیوتر |
سوپرمارت سوئیچ دروازه مانع با درب تابنده شمارنده / اتوماتیک برای مدیریت شارژ
| نام محصول: | چرخش دروازه کشویی با پیشخوان برای سوپرمرت و مدیریت شارژ |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
طول عمر طولانی دروازه مانع چرخش ، سیستم های کنترل سرعت از راه دور با سیستم نشانگر IR
| نام محصول: | طول عمر طولانی دروازه مانع Swing با سیستم نشانگر IR در کنترل از راه دور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
Prestige QR / بارکد اسکنر Turnstile
| نام محصول: | دروازه کنترل دسترسی QR / بارکد |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200*280*980mm |
چرخش خودکار دروازه های امنیتی تورنستیله
| نام محصول: | چرخش سه گانه |
|---|---|
| اندازه: | 1200mm (L) * 300mm (W) * 980mm (H) |
| مادی: | فولاد ضد زنگ استاندارد 304 |
تغییر مکان خودکار ایمنی Rfid Swing Turnstile Flexiable IR Detector DC 24V Brush Motor
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
عملکرد خودکار هشدار عملکرد شناسه کارت شناسایی شناسه نمایشگر جهت دروازه مانع
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 350 * 280 * 990 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
دکمه کنترل از راه دور چرخاننده چرخش تابنده دروازه چرخش نیمه بلند چند خواندن
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
اشعه مادون قرمز دروازه مانع چرخش الکترونیکی با عملکرد هشدار برای جامعه مسکونی
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی الکترونیکی |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
Rfid System Speed Gate Turnstile Control Access Metro Railway Metro
| نام محصول: | حضور در زمان چرخش دروازه |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم در کامپیوتر |

