همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
عملکرد شمارنده دروازه تورنستیل سه پایه اتوماتیک سه پایه فولاد ضد زنگ با کنترل کارت خواندن
| تایپ کنید: | توری سه بازویی / ریلی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
| اندازه بسته بندی: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1080mm (H) |
Turnstiles ورودی شیشه ای هوشمند ورودی فرودگاه Metro طراحی زیبا از شکل
| اندازه محصول: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1510*410*1080mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
سیستم خواننده کد Qr Baffle Flap Barrier Gate ، سیستم های دروازه تورچین بدنسازی / ورزشگاه
| نام محصول: | عملکرد زنگ هشدار کد خوان Qr دروازه مانع Baffle Flap برای نمایشگاه بدنسازی و سینما |
|---|---|
| ولتاژ کاری:: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
| سرعت ترانزیت: | 30-40 نفر در دقیقه |
بازوی چرخان سه پایه سه پایه پیاده رو RFID Turnstile Gate ، عملکرد هشدار ضد عجله
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه سه پایه رقابتی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 300 * 980mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
گردان های ورودی اتوماتیک نمایشگاه ورزشی با اثرانگشت کد QR کارت RFID
| عرض گذر: | 600 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
| نام محصول: | گردشگاه ورودی سالن بدنسازی |
خواننده دسترسی zk نیمی از ارتفاع یا مانع شیشه ای جمع شده با تورنستیل کامل ، دروازه سرعت برای تئاتر داخلی
| اندازه محصول: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| جهت: | هم ورود و هم وجود دارد |
| عرض مسیر: | 600 میلی متر |
منبع تغذیه CE 120 ولت دروازه تورنستیل سه پایه با جمع کننده سکه ، پایدار
| اندازه محصول: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1100mm (H) |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
دو هسته ای دروازه تورنستیل بیومتریک اثر انگشت ، تورنستیل مانع سریع گذر فلپ با نرم افزار
| سنسور IR: | 4-6 جفت |
|---|---|
| برنامه: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
| نام محصول: | گردان فلپ دو جهته |
تورنستیل فلپ هوشمند دو جهته فلپ دروازه ایمنی با ارتفاع نیمه بلند با سیستم ورودی درب Rfid
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
بزرگترین کارخانه تولید کننده چرخان گردان فاکسکان ESD در جهان ، دروازه تورنستیل ESD تست برای ورود به کارخانه
| اندازه پدال: | (W) 400mmx (L) 420mmx (H) 20mm |
|---|---|
| تنظیم کفش راست: | 0.01-1000mΩ ، دقت 5 ٪ |
| نام محصول: | گردان ESD سه پایه کنترل دسترسی خودکار |

