همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
برنامه کد اسکنر کنترل شده مترو تورنستیلل Rotary Drop نوع سه بازوی مانع دروازه
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
چرخ دنده دو طرفه اتوماتیک با سرعت بالا با 0.2s زمان باز / بسته و ارتباطات RS-232 RS485
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |
| جهت عملیاتی: | دو راه |
90 سانتي متري دروازه گيرنده با کنترل دسترسي بيومتريک
| سرعت لغزش: | 0.6 ثانیه |
|---|---|
| منبع برق: | 100-240 ولت متناوب |
| عرض خط: | 90 سانتی متر (یا 120 سانتی متر 90 سفارشی) |
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
فولاد ضد زنگ برس تمام قد دروازه Qr کد اسکنر مدیریت کانال عابر پیاده
| اندازه محصول: | 150 (ل)* 135 (w)* 225 (ساعت) سانتی متر |
|---|---|
| کاربرد: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
| عرض عبور: | 60 سانتی متر (یا سفارشی) |
CE تایید شده RFID Gate Reader Flap Barrier Gate Access Control System سیستم کنترل دسترسی امنیتی Turnstiles Gate
| دمای کاری: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| حالت کنترل: | از راه دور / اثر انگشت / بلیط / کارت |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
ضخامت 1.5 میلی متری TCP / IP دسترسی الکتریکی esd ورودی دور کمر تک چرخ با سیستم امنیتی nfc
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| سرعت حمل و نقل: | 25 تا 30 نفر در دقیقه |
فوتبال خروج الکتریکی تمام ارتفاع چرخ دنده
| بعد: | 1500 (L) * 1350 (W) * 2300 (H) |
|---|---|
| نوع کنترل: | دستی یا برقی اتوماتیک |
| ورود: | کانال تک یا دو گذر |
سیستم درب اسکنر دوربين چرخشی / کارت nfc عمودی سه پایه عمودی ورودی Gynasium
| برنامه: | سرپوشیده/فضای باز با چادر ، شرکت |
|---|---|
| ولتاژ برق: | AC220V/110V ± 10 ٪ ، 50Hz/60Hz |
| جهت عبور: | گذرگاه یک طرفه یا دو جهته |
در فضای باز محافظ محافظ محافظ محافظ محافظ
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| ضخامت دیوار: | فولاد ضد زنگ 1.0 میلی متر |
| روکش دیوار: | تخته سه لا 15 میلی متری |

