همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
کارت Mifare اتوماتیک چرخ چرخ تمام ارتفاع
| اندازه: | 2450 (L) * 1500 (W) * 2300 (H) میلی متر، می تواند اندازه سفارشی باشد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| نام محصول: | محل ساخت و ساز چرخ دنده های بلند |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 220~240/110 V(AC) |
Electronic Turnstile Barrier Gate with 0.2s Barrier Open/Close RS485 Communication and 600mm Passage Width
| Access control type: | IC Card, Fingerprint, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 2-Way |
چرخ فلک باله ای از جنس استنلس استیل 304 با موتور برس خورده و رنگ نور LED اختیاری برای ثبت حضور و غیاب
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |
| جهت عملیاتی: | دو راه |
ترمینال تشخیص چهره کنترل دسترسی دروازه گردان عابر پیاده با سرعت بالا
| درخواست: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| ابعاد: | 1400 * 180 * 1000 میلی متر |
| منبع برق: | AC100V-240V |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
مچ بند NFC سیلیکونی درب های امنیتی 13.56 مگاهرتز RFID هوشمند
| اندازه: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
بارکد / درب کامل ارتفاع دو متری همه در یک سیستم دروازه ورودی داخلی RS485
| اندازه: | 2600L*1350 W*2300HMM (می تواند اندازه سفارشی باشد) |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| بسته بندی: | 4 بسته ، 9cbm |
دروازه ی باریک 304 فولاد ضد زنگ با 0.2 ثانیه زمان باز کردن/بستن و ارتباطات RS485
| Access control: | QR Code, IC Card |
|---|---|
| Open/close time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

