همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
کنترل دسترسی کانال دوگانه درجه بالا گره گره گره دروازه بلند
| اندازه محصول: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) میلی متر |
|---|---|
| تایپ کنید: | کنترل دستی یا اتوماتیک |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
8 اینچ ال سی دی ESD تست کننده دروازه چرخش 1200mm فولاد ضد زنگ
| اندازه گردان: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| اندازه پدال ESD: | 400 میلی متر (W) x 420mm (L) x 20mm (H) |
| ظرفیت ضبط: | 100000 یا بیشتر |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |
گذرگاه فولاد ضد زنگ تورنستیل تمام قد با ورودی اضطراری
| اندازه محصول: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | گردان با دسترسی دوگانه با امنیت بالا |
کارت خوان کارت گرافیکی Esd RS485 SUS304 90 سانتی متر Arm Swing Turningtile Gate
| اندازه محصول: | 420*330*1000 میلی متر |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| طول بازوی تکان دهنده: | 30-90 سانتی متر |
مغناطیسی RS485 SS304 IP54 Control Access Turnstile Gate
| اندازه محصول: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| طول سه بازو: | 51 سانتی متر |
| سرعت حمل و نقل: | 25 تا 32 نفر در دقیقه |
سوپرمارکت یک طرفه سوئیچ دستی راهرو دروازه چرخش 90 سانتی متر کانال طولانی
| محیط کار: | سرپوشیده / بیرونی (پناهگاه)، داخلی و خارجی با سوله |
|---|---|
| IP: | 54 |
| تایپ کنید: | NO\NC\COM، کاملاً خودکار |
راهنمای چراغ های راهنمایی چراغ های راهنمایی ضد وحشت عابر پیاده راهنما سیستم دروازه تورنستیله ESD
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تست کننده ESD: | صفحه نمایش LCD و نرم افزار (اختیاری) |
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
500 میلی متر - 600 میلی متر عرض عبور سه پایه دروازه گردان AC110 - منبع تغذیه 240 ولت
| سرعت عبور: | 30 ~ 40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| گارانتی: | 1 سال |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304/316 |
مردم کاونتر چرخش چرخ دنده دروازه کد QR چرخ دنده برای لابی ورودی
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |

