همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
گیت گردان کنترل تردد عابر پیاده SUS304
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
ساختمان اداری QR Code Turnstile NFC Card Reader Swing Turnstile Gate
| اندازه: | 1400*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
مکانیزم DC Brushless Speed Turnstile Gate اتوماتیک دیوار شیشه ای ارتفاع 1.8 متری
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 300 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
تشخیص چهره هوشمند دروازه مانع عابر پیاده کشویی دروازه گردان کشویی کدخوان QR
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 300 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
دفتر سوئیچ دروازه چرخدستی تشخیص چهره سیستم کنترل دسترسی دروازه مانع سوئیچ
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1400 * W120 * H1000 میلی متر |
دروازه تورنستیله سه پایه سه بازو
| مواد مسکن: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض عبور: | 600 میلی متر |
| سیگنال خروجی: | سیگنال رله استاندارد |
زندان دو پاساژ فلپ تورنستیله درب اتوماتیک شیشه ای با امنیت بالا
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تست کننده ESD: | صفحه نمایش LCD و نرم افزار (اختیاری) |
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
GYM Entrance Bi Directional Flap Barrier Gate SUS304 NFC Scanner Pedestrian Turnstile Gate
| عرض خط: | 550 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| حالت کنترل: | از راه دور / اثر انگشت / بلیط / کارت |
| اندازه: | استاندارد یا سفارشی |
RS485 600mm Reading Bicket Passard Reader Tripod Turnstile Gate
| برنامه: | شرکت، هتل، فرودگاه |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
| جهت: | داخل یا خارج، یا به دو صورت |
کارت خوان RFID کنترل دسترسی به دروازه سه پایه امنیتی نیمه ارتفاع
| اندازه: | 1200L*W280*H1000mm |
|---|---|
| محیط کار: | -10-70 درجه |
| عبور: | پاس دو جهته |

