همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
کارخانه تامین امنیت تورنستیل کامل بالا ، سفارشی کردن تورنستیل تمام قد با RFID / سیستم بیومتریک
| اندازه: | 2760*1350*2350mm (می تواند اندازه سفارشی باشد) |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 202 فولاد / 316 فولاد |
| بسته بندی: | 4 بسته، 10 CBM |
دروازه گردان سه پایه IS9001
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
Mechanism Zk RS485 Fingerpring Slap Turnstile Gate 0.2 Second
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
|---|---|
| جهت: | داخل یا خارج، یا به دو صورت |
| ضمانت: | 1 سال |
ایستگاه مترو ایستگاه مترو دو جهته ، درب اتوماتیک گردان
| اندازه: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بسته: | 4 بسته، 10 CBM |
کش رفتن کارت کنترل دسترسی دروازه گردان برای صندلی چرخدار
| عرض عبور: | 110 سانتی متر، 90 سانتی متر، 60 سانتی متر |
|---|---|
| برنامه: | کارخانه ، مرز ، گیاه ، مدرسه ، سالن بدنسازی |
| طول پانل چرخشی: | 35 تا 90 سانتی متر در هر عدد |
خوانندگان RFID / 2D فولاد ضد زنگ تورنستیل تمام بدنه درب بای پس قفل مغناطیسی گسترده
| کاربرد: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 3100*1400*2250 میلی متر (MM) |
| مادی: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
تسمه بسته بندی ضد استاتیک ESD Swing Barrier Gate اسکن اثر انگشت ورودی کارخانه
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 متر |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
فولاد ضد زنگ فشار درب اتوماتیک تورنستیل چرخشی تمام بدنه مکانیکی
| گواهی: | CE |
|---|---|
| برنامه: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
| منبع تغذیه: | AC220V/110V |
دروازه های دسترسی کاملاً اتوماتیک با سرعت RFID از فولاد ضد زنگ بافل بالا برای فرودگاه
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1500 * W200 * H1000 میلی متر |
ایستگاه اتوبوس چرخش کامل چرخش گرد 1.5 میلی متری خواننده اثر انگشت گسترده الکترونیکی ارتفاع کامل
| برنامه: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1500*1400*2250 میلی متر (MM) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |

