همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
سیستم بلیط RFID دروازه تورنستیل الکترونیکی سه پایه الکترونیکی برای Tourist CE تأیید شده است
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| مواد: | ایستاده 304 فولاد ضد زنگ |
تمام مکانیکی برقی نوسان مانع دروازه ، محل اقامت نیم ارتفاع کنترل دسترسی چرخش
| نام محصول: | دروازه مانع نوسان مکانیکی تمام الکتریکی در کنترل دسترسی محل اقامت |
|---|---|
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| زمان باز / بسته شدن: | 1 ثانیه |
ورودی محل کار سه پایه تورنستیل گیت بدون تماس تشخیص چهره با اندازه گیری دمای بدن
| CPU: | پردازنده Quad Cortex-A17، فرکانس 1.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 5.1 |
| حالت برنامه: | درب، دیواری، رومیزی، نصب روی زمین |
ایمنی CE تایید شده / واکنش سریع / دروازه تورنستیل سه پایه اتوماتیک با اثر انگشت / کد QR / سیستم بارکد
| تایپ کنید: | توری سه بازویی / ریلی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
| اندازه بسته بندی: | 1280mm (L) * 360mm (W) * 1060mm (H) |
دربهای گردان نیمقد ساختمان اداری
| نام محصول: | چرخش سه گانه |
|---|---|
| اندازه: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
مکانیزم دروازه تورنسایلت سه پایه RFID ، سیستم های امنیتی ورودی از جنس استنلس استیل
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
عملکرد ضد پینچ دروازه مانع چرخش تک خطه قوی برای دسترسی به چمدان
| اندازه محصول: | 1400*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بسته: | کیس چوبی |
اندازه سفارشی نیمی از ارتفاع مانع دروازه چرخش ضد زنگ با کارت خوان
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
مکانیسم کشویی دو طرفه مانع دروازه مانع / ایستگاه اتوبوس دروازه های امنیتی عابر پیاده
| نام محصول: | طول عمر طولانی دروازه مانع Swing با سیستم نشانگر IR در کنترل از راه دور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
درب های امنیتی تورنستیل سرعت بالا Bi Direction 24V DC Brushless Motor for Gyms
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1300*W200*H1000mm |

