همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security swing gate ] همخوانی داشتن 328 محصولات.
گردان تمام اتوماتیک RFID 90 سانتی متر عرض برای امنیت
| اندازه: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | < 40 نفر در دقیقه |
| عرض دسترسی: | 60،90 سانتی متر یا بیشتر، می تواند سفارشی ساخته شود |
در فضای باز کارت RFID خواننده آویزان موانع دروازه Turnstile امنیت با شمارنده
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1400 * W200 * H1000 میلی متر |
دروازه تورنستیل تابش حرارتی نوری 900 میلی متر برای سالن بدن سازی
| دمای عملیاتی: | -45 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
| تایپ کنید: | کاملاً اتوماتیک |
اسکنر نوری صورت Swing Barrier Gate RFID Bi Directional Pass Barrier System
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 120 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
قیمت کارخانه عمده فروشی دروازه مانع نوسانی ضد آب در فضای باز با دستگاه QR Code Reader
| نوع کنترل دسترسی: | اثر انگشت، کارت RFID |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |
روکش لوکس روکش سد چرخشی , دروازه مانع چرخشی Face Rec
| عرض عبور: | 600 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
| نام محصول: | مانع فلپ، تورنستیله نوع فلپ |
دفتر سوئیچ دروازه چرخدستی تشخیص چهره سیستم کنترل دسترسی دروازه مانع سوئیچ
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1400 * W120 * H1000 میلی متر |
دروازه خنثی هوشمند با تشخیص چهره و درجه حرارت برای سوپرمارکت
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
درب مانع نوسانی با تشخیص چهره RFID پایگاه داده 20K DC12V 5W
| رابط ارتباطی: | Rs232 ، RS485 |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2s |
| نوع کنترل دسترسی: | تشخیص چهره ، کارت RFID |
کارت RFID ورودی خودکار قطار تورنستیله برقی دروازه مانع برای مکان ورزشی
| CE: | تصویب شده |
|---|---|
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
| بعد: | قطر قطب 168mm، ارتفاع 1050mm |

