همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security swing gate ] همخوانی داشتن 328 محصولات.
دروازه اتوماتیک سرعت پیاده دو طرفه دروازه خنثی برای ایستگاه مترو
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
دروازه سیستم بلیط بارکد 2 بعدی ، کارت های RFID با کشیدن گردان گردان ، چرخش کنترل دسترسی دسترسی برای پارک دریایی
| نوع: | خواننده بارکد چرخشی |
|---|---|
| ضمانت: | 1 سال |
| اندازه: | 1400 * 200 * 1000mm |
مهدکودک Swing Barrier Gate 600 - 900mm عرض پاساژ دو جهت قابل تنظیم
| عرض عبور: | 600 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
| نام محصول: | مانع فلپ، تورنستیله نوع فلپ |
سیستم بلیط فروشی دروازه سد چرخشی استاندارد نقره ای 600 میلی متر طول بازو
| فرکانس: | 50 هرتز یا 60 هرتز |
|---|---|
| رطوبت: | 0-95٪ |
| دمای کاری: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
سیستم کنترل دسترسی RFID کد QR
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1400 * W120 * H1000 میلی متر |
دروازه حرکتی دو طرفه عمودی چرخش عرض 180 سانتیمتر عرض عمودی
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
|---|---|
| تایپ کنید: | کاملاً اتوماتیک |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
دروازه مانع چرخشی 304 استیل ضد زنگ برای مترو فرودگاه
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
دروازه مانع خروج اضطراری باشگاه با تشخیص اثر انگشت
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 180 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
SS304 Card Dispenser Remote Control 0.2s Swing Barrier Gate
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 120 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
سوپرمارکت یک طرفه سوئیچ دستی راهرو دروازه چرخش 90 سانتی متر کانال طولانی
| محیط کار: | سرپوشیده / بیرونی (پناهگاه)، داخلی و خارجی با سوله |
|---|---|
| IP: | 54 |
| تایپ کنید: | NO\NC\COM، کاملاً خودکار |

