همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security swing gate ] همخوانی داشتن 328 محصولات.
کنترل دسترسی سریع دفتر کنترل کنترل دسترسی هوشمند هتل کنترل از راه دور
| عرض خط: | 60،90،110 سانتی متر یا موارد دیگر |
|---|---|
| سرعت عبور: | 45 نفر در دقیقه |
| استفاده: | مرکز ایستگاه مترو |
دروازه گردان چرخان ضد آب با تشخیص چهره SUS 304 سبک کشویی
| ارتفاع نرده شیشه ای: | 1.8 متر، 1.4 متر، 1.2 متر، کمتر از 1 متر |
|---|---|
| تایپ کنید: | دروازه با سرعت بالا به سبک کشویی |
| برنامه: | فرودگاه، دفتر، هتل، ورودی بیمارستان |
فولاد ضد زنگ قابل تنظیم آرم ویژه دو طرفه دروازه مانع چرخش / تورنستیل اتوماتیک
| وزن ناخالص: | 50 کیلوگرم در مجموعه |
|---|---|
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
| اندازه محصول: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
چرخش کنترل دسترسی مانع چرخش الکترونیکی با سیستم شمارنده اسکنر حرارتی امنیتی
| اندازه محصول: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| جهت: | هم ورود و هم وجود دارد |
| عرض مسیر: | 600 میلی متر |
ترمینال تشخیص چهره کنترل دسترسی دروازه گردان عابر پیاده با سرعت بالا
| درخواست: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| ابعاد: | 1400 * 180 * 1000 میلی متر |
| منبع برق: | AC100V-240V |
دروازه سد اتوماتیک چرخش سریع سرعت برای فرودگاه ایستگاه و سالن بدن سازی
| نام محصول: | دروازه سد اتوماتیک چرخش سریع سرعت برای فرودگاه ایستگاه و سالن بدن سازی |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
تورنستیل چرخشی دسترسی به ستون دسترسی به دروازه مانع چرخش اتوماتیک
| ماده قطبی: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی تک قطبی |
| مکانیزم: | موتور براشلس / سروو موتور |
شناسايي چهره دروازه چرخ دنده
| ماده قطبی: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی تک قطبی |
| مکانیزم: | موتور براشلس / سروو موتور |
درب بازدارنده با سرعت بالا با اثرانگشت بالا
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1400 * W200 * H1000 میلی متر |
سیستم تشخیص چهره کامل قد سروو Slim Barrier Gate Gym
| تایپ کنید: | هسته تک هسته ای و دو هسته ای ، دروازه SPPed High |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS485 / سیگنال رله |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |

