همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security swing gate ] همخوانی داشتن 328 محصولات.
گیت های امنیتی عابر پیاده موتور بدون برس / کنترل دسترسی دسترسی به تورنمنت ایستگاه قطار
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
کنترل دسترسی عابر پیاده درب Swing Barrier Gate با رابط RFID
| اندازه محصول: | قطب اصلی: Φ168 میلی متر ارتفاع: 1000 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | 304/316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 85 کیلوگرم / مجموعه |
چرخش اتوماتیک انعطاف پذیر اتومبیل گردان فولاد ضد زنگ بادوام برای فروشگاه ها ، سوپرمارکت
| اندازه محصول: | قطر: قطب اصلی: Φ168mm ارتفاع: 1000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | دروازه مانع نوسان خودکار ستون ها |
سیستم هشدار سنسور مادون قرمز نمایشگر درجه حرارت تشخیص چهره درب چرخشی سبک
| OEM: | طول بازوی OEM، آرم سفارشی، اندازه سفارشی |
|---|---|
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
| اندازه محصول: | قطر ستون 168 میلی متر; ارتفاع 1050 میلی متر |
تولید کننده گيرگاهي با امنيت بالا و شناسايي صورت پياده رو
| نام محصول: | تورنستیله وینگ گیت |
|---|---|
| مواد: | 304 SS |
| راه کنترل: | تمام اتوماتیک |
طراحی کانال هوشمند لوکس CHINA دروازه تک چرخش بازوی چرخش گردان نیم قد با علامت CE
| اندازه محصول: | 1500x120x1000H میلی متر، (یا سفارشی) |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| عرض عبور: | سفارشی 550 میلی متر، 600 تا 900 یا بیشتر |
50HZ کنترل دسترسی دروازه های امنیتی گردان دارای رابط مادون قرمز RS485
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی الکترونیکی |
|---|---|
| انتقال: | مکانیکی کاملاً برقی |
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
سوپرمارکت سیستم های ورودی گردان دو جهته توسط القایی مادون قرمز
| نام محصول: | دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
مهد کودک RFID هوشمند بیومتریک ریدر چرخشی دروازه تاب
| بعد: | L1200xW300xH600mm |
|---|---|
| نام محصول: | مانع فلپ، تورنستیله نوع فلپ |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |

